Rubrika: "Fotogalerie"

Novoroční ohňostroj 2013 v Praze – fotky

02. 01. 2013; 1 ; Autor: Rodeista Rubrika: Fotogalerie

Pražský novoroční ohňostroj 1.1. 2013 odstartoval v 18:01 odpálením první rakety z pontonu mezi Karlovým mostem a Střeleckým ostrovem. A zde jsou fotky pořízené ještě kousek dolů po proudu pod Kampou.

Nej H2Ofoto aneb 5 let na cestách s foťákem 1)

17. 05. 2011; Autor: Rodeista Rubrika: Fotogalerie

Už docela dlouho jsem přemýšlel, co s fotkama, které bych nerad nechal upadnout v zapomnění někde v hlubinách harddisku. Vytisknout a vytapetovat loděnici? To asi není dobrý nápad.. A protože teď se věnuju spíš stříhání všeho možného, nestíhám tolik psát. A tak je tu toto:

56. Krkonošská 70 letos šedesátkou, na poprvé stačilo…

21. 03. 2011; Autor: Rubrika: Fotogalerie, Hory

To jsem tak jednou v lednu vyrazil s Kečupem a spol na noční skejtování v Bedřichově… A tím to všechno začalo, na konci ledna už jsem bydlel v Peci na Havlovce a chodil skoro denně na běžky. A 19.3. jsme v týmu s Kečupem, Macákem, Strejdou a Georgem dali krkonošskou 70tku. No, slušnej vejlet to byl!

4×4 finále českého snowboardového poháru v Peci pod Sněžkou – fotky

13. 03. 2011; Autor: Rubrika: Fotogalerie, Hory

Zmrzlá voda, taky voda. Freestyle na zmrzlé vodě taky freestyle. Takže tady je fotogalerie z finálového závodu českého snowboardového poháru 2011, který proběhl 12. března v Peci pod Sněžkou. Odborný článek nechám na těch, kteří tomu rozumí více, za sebe jen mohu říct, že některý kousky byly dost neuvěřitelný.

Mistrovství světa extrémního kajakování – Adidas Sick Line 2010 – velká fotogalerie

03. 10. 2010; Autor: Rubrika: Fotogalerie, Voda

Zde jen nášup fotek s odkazem na ještě více fotek – měl jsem trochu problém s probíráním… A navíc neuvěřitelně rychle zpracované video pořadatelů se záznamem závodu. Článek přihodim časem taky, výsledky zatím jen stručně ve zprávičkách na úvodní straně maniaků.

Red Bull Dolomitenmann 2010 a Hannah focení v Itálii

18. 09. 2010; Autor: Rubrika: Fotogalerie, Hory, Voda

Máme za sebou další účast na štafetovém extrémním závodě RedBull Dolomitenmann v Rakousku. Počasí vyšlo parádně, padáčkáři lítali a atmosféra byla opět super! A proč že je článek až tak pozdě – týden po závodě? Protože po akci jsme v Dolomitech ještě zůstali, chodit po horách a fotit nový hadříky…

Devils Extreme Race 2010 – fotogalerie

30. 08. 2010; 2 ; Autor: Rubrika: Fotogalerie, Voda

Letošní již čtvrtý Devils Extreme Race na Čerťácích pod Lipnem byl zároveň 1. ročníkem otevřeného mistrovství Evropy v extrémním kajakingu. Dnes aktuálně jen pár fotek ze slalomu, články, výsledky i hejbací obrázky budou časem určitě všude možně. Letos se závodilo ve slalomu, sprintu, kajakkrosu a teamrace.