H2Omedia Produkce . Propagace, inzerce & sponzoring . Firemní akce, průvodci, raftguidi

Všechny naše aktivity se bohužel neobejdou bez finančního a materiálního zajištění. Proto stále sháníme firmy, které by měly zájem o spolupráci, o inzerci zde na webu, ve videích nebo v našich novinách „NEWS“ nebo by měli zájem jakkoli jinak podpořit naší činnost.

Jsme občanské sdružení takže jsme schopní vystavovat faktury. Tzn Vy si sponzorské dary nebo inzerci můžete odečíst z daní a nám tím moc pomůžete!

Na čem ale trváme u všech následujících možností  je, že reklama musí být pro naše čtenáře zajímavá a musí být nějakým přínosem a ne obtíží. Koneckonců, to je lepší jak pro nás, tak pro Vás… (vyjímka může být pouze u odkazů v patičce a u textové reklamy – tedy u linkbuildingu)

Inzerce

1) na webu – bannery, textová reklama a odkazy, partnerství konkrétní sekce (Cestování, Zéland, Tasmánie, Norsko, Offroad, Řeky), recenze/testy/PR články, reklama v rubrice H2Otip (H2Otip! je na všech stránkách). Více informací cenách a individuálních nabídkách přímo ke konekrétní reklamě/typu/produktu rádi zašleme emailem nebo probereme osobně na schůzce.

2) v tištěných „NEWS, cena závislá na plánovaném počtu výtisků. Je také možná příprava speciálního vydání NEWS podle Vašich požadavků pro Vaši distribuci pouze s Vaší reklamou.

3) ve videích – záleží na rozsahu, tématu a celkovém pojetí, řešíme individuálně. Možno účtovat podle počtu shlédnutí nebo podle předem domluvené pevné ceny. Stejně tak možno natočit video s předem domluveným tématem, s propagovanými předměty a podobně.

Sponzoring a propagace

Následující odstavce jsou velmi individuální jak pro každou firmu/produkt, tak pro každou akci, cestu, video. Pokud by Vás tyto obecné možnosti zaujaly, budeme rádi, když se nám ozvete, zašleme Vám aktuální prezentaci a rádi vymyslíme zajímavou nabídku přímo pro Vaší firmu.

V případě dlouhodobé spolupráce s celým naším týmem Vás kromě následujícího také zařadíme do sekce „Děkujeme„, zveřejníme Vaše logo mezi logy sponzorů na všech stránkách webu atd. Vše opět rádi upřesníme emailem nebo probereme na osobní schůzce.

info zavináč h2omaniaks.com

Máme co nabídnout

Za Vaši podporu máme co nabídnout. Nejde jen o tradiční loga (na kajacích, pádlech, oblečení, autech, letadlech) a bannery, které budou jako v předešlých letech vidět na natočených záběrech, na fotografiích a tedy i v médiích, ale také o:

- loga, ev. reklamu v sestříhaných videoreportážích, klipech a filmech, které zveřejňují i další servery a které prezentujeme na filmových festivalech.

- mediální servis, tiskové zprávy přímo z cest, fotoreportáže, recenze a testy výrobků.

- reklamní a imageové foto, propagační videa na přání.

- přípravu teambuildingu a přednášek pro Vaše zaměstnance, programy na kanoích, raftech, kajacích… v ČR i zahraničí, denní i vícedenní, večer například s promítáním a povídáním o některé z našich akcí… Vše pod vedením profi guidů a účastníků dané cesty.

- inzerci, PR články a propagaci Vaší firmy a produktu na našem webu (viz odstavec výše), na webu  příslušné akce
(případně na webech našich partnerů v rámci propagace akce – texty, bannery) a v tištěném vydání H2Omaniaks NEWS (v roce 2009 vyšlo nákladem 6000 výtisků).

Forma spolupráce

- Ve většině případů sponzoringu preferujeme formu tzv. mediálních bonusů. Ta spočívá v poskytnutí Vašich produktů a/nebo základního finančního příspěvku před samotnou akcí a na akci nafotíme a natočíme Vaše loga či výrobky v akci. Následně vám budeme účtovat provedenou propagaci a Vy tak platíte až viditelný výsledek. Samozřejmě Vy určujete, která forma propagace a kde je pro Vás zajímavá.

- K tomuto účelu připravíme tabulku s Vámi danou maximální částkou, kterou do propagace chcete dát (poděkování v článku = x, projekce na festivalu = y, reportáž v televizi = z, v rádiu…, každé shlédnutí videa na webu…). Tato tabulka je  pak součástí smlouvy mezi Vaší firmou a H2Omaniaks, o.s.

- Generálnímu sponzorovi můžeme nabídnout začlenění názvu firmy do názvu akce, závodu, týmu (např. v roce 2009 „Hannah H2Omaniaks team“ na závodě Red Bull Dolomitenmann).

info zavináč h2omaniaks.com