Občasný seriál fotogalerií s výběrem fotek, které mi zrovna padnou do oka v maniackém fotoarchivu, případně v dalších dílech, které se někomu z nás někde povedou a budeme mít pocit, že by jich byla taky škoda, aby zůstaly někde zastrčené :-) (budiž to výzvou našemu týmu a přátelům, kteří s námi semtam něco podnikají) Může se teda ale stát, že některé fotky jste už viděli..

Určitě vám udělám radost, když napíšu, že při prohlížení nebude ani potřeba moc číst, u každé fotky najdete jen pár řádků popisek, případně odkaz na související video nebo článek, ale hlavně to budou příspěvky koukací. A jak často to bude vycházet? Vždycky když dostanu chuť vybrat pár dalších fotek ;-) A jak dlouho? Dlouho, v tuhle chvíli má tenhle „výběrový archiv“ asi 130 kousků.

A poslední obecná informace: všechny fotky na hromadě najdete v nižší kvalitě také na našem Facebooku v galerii přístupné všem, i těm, kteří moderní xichtoknihu ještě stále nemají… Tyto články a verzi galerie na Facebooku se nebojte sdílet, posílat přátelům a kdyby se Vám nějaká fotka líbila, můžete kliknout na Líbí se mi to. Taková je dnes holt doba :-)

Česká Republika, Vltava v Praze

Česká Republika, Vltava v Praze

Kde jinde začít, než doma, v Praze. Fotka z naší zatím jednoznačně nejúspěšnější (nebo nejulítlejší?) expedice- Expedition Through The Town ;) Ze které vzniklo stejnojmenné video dílko, následně oceněné zvláštní cenou poroty na filmovém festivalu v Bratislavě. Jinak ještě jsem nenapsal, že vždy po otevření fotografie v levém dolním rohu vidíte název fotky- první číslo je rok pořízení, druhé měsíc, třetí den (většinou by tyto informace měly být plusmínus pravdivé)

Švýcarsko, řeka Verzasca, letim si já..

Švýcarsko, řeka Verzasca, letim si..

Druhá fotka je z jednoho jarního pádlování na klasice Verzasca. Tohle se povedlo vyfotit Cyrilovi, když mě boční skála nakopla a boofnul jsem si z pěkný vejšky na klidnou vodu. Ale fotka je z toho myslím parádní :-) Mrkněte taky na Cyrila web horadraka.cz s kupou zajímavých článků, fotek, cest…

Štědrý večer na Zélandě, kdesi na pláži jižního ostrova

Štědrý večer na Zélandě, kdesi na pláži jižního ostrova

Asi není třeba dalšího komentáře…

Tučňáci, Nový Zéland, oblast Catlins

Tučňáci, Nový Zéland, oblast Catlins

Na Zélandě ještě chvilku zůstaneme. A tím už je myslím taky jasné, že nepůjde pouze o fotky z vody a pádlování, semtam budou i krajinky, zviřátka atd..

Švýcarsko, řeka San Bernardino, dolní WW5 úsek

Švýcarsko, řeka San Bernardino, dolní WW5 úsek

San Bernardino, asi jedna z nejhezčích řek, co jsem kdy jel. (pokud to vůbec jde nějako hodnotit)

Švýcarsko, řeka Sessia, klasický úsek, třetí slajd po nasednutí

Itálie, řeka Sessia, klasický úsek, třetí slajd po nasednutí

Olaf pózuje s kamerou na Teva závodech v Itálii v údolí Valsessia.

Zpěvačka Doro Pesch se svou kapelou v Českých Budějovicích

Zpěvačka Doro Pesch se svou kapelou v Českých Budějovicích

Občas to chce i nějakou tu kultůru ;-)

Portugalsko, Galície, kdybych já si vzpoměl, co je to za řeku :(

Portugalsko, Galície, kdybych já si vzpomněl, co je to za řeku :(

Co se dá dělat, nevím..

Norsko, řeka Tysselva, slajdy před ústím do fjordu

Norsko, řeka Tysselva, slajdy před ústím do fjordu

Matěj na obr slajdu v Norsku. Obecnější článek o sjezdu můžete zkouknout na webu tyden.cz, případně na webu g2.cz Břeha článek i s příběhem, který jsme zde zažili večer před sjezdem s rodinou Tyssenů…

Nový Zéland, město Queenstown

Nový Zéland, město Queenstown

Nový Zéland je země, kam se prostě nejde nevracet :-)

A to je pro dnešek vše.

Připomínám, že všechny doposud vydané fotky najdete v hromadné galerii na našem Facebooku. U každé fotky na FB je odkaz sem na příspěvek, kde je k vidění ve vyšší kvalitě. Všechny tyto foto-příspěvky najdete pohromadě pod tímto odkazem také zde na webu. Na všechny fotky mají autorská práva jejich autoři, tedy bez svolení autorů prosím fotky nikde nepoužívejte (je to totiž mimo jiné zakázané zákonem). . Děkujeme za návštěvu a drobná reklamka a pozvánka na závěr – na stránku naší H2Omaniaks produkce.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , , , , , , , , ,