tým . děkujeme . spolupráce. noviny

Video k 5. výročí maniaků avizované v 5. vydání NEWS je ke shlédnutí tu:

Kdo jsou H2Omaniaks, o.s.?

V počátcích „pouze“ parta kamarádů, kterým se voda a cestování staly nejen koníčkem, ale také životním stylem a cílem.

V roce 2006 jsme založili web H2Omaniaks.com, na kterém prezentujeme vlastní akce a projekty, zveřejňujeme zde články, videa a fotogalerie z českých i zahraničních závodů a informace o řekách, cestách a expedicích po celém světě.

Postupem času se dostáváme i k mediální podpoře expedic, závodů, filmových a cestovatelských festivalů, vlastní filmařské a produkční činnosti. Začínáme spolupracovat s Českou televizí (velmi povedené představení maniaků a naší činnosti v pořadu Fokus ČT24 – točeno v Rakousku na Untertalbachu, Pětka v Pomeranči, zpravodajství a nyní hlavně spolupracujeme s pořadem Objektiv, pro který chystáme reportáže z cest – např. ze Zélandu), TV Prima a TV Barrandov, s rádii Beat a Wave, s vodáckým časopisem Hydromagazín, Xstream, ale také například s časopisem Týden, partnerskými servery ČTK a aktualne.cz a zařazujeme se tak mezi největší propagátory extrémního pádlování a freestylu v ČR.

V roce 2008 bylo webu H2Omaniaks.com přiděleno číslo ISSN 1803-6295 Státní Technickou Knihovnou pro online periodika.

V roce 2009 jsme z „maniaků“ založili občanské sdružení za účelem zastřešení veškeré činnosti. A od července roku 2010 jsme rozjeli současnou podobu webu a její dvojjazyčnou verzi (na obou stále pracujeme, ladíme a doděláváme).

Tým

Tomáš „Rodeista“ Mähring
Tom Humpa Břeh
Ing. Martin „Humpa“ Humpolec                    Ing. Vladimír „Břeh“ Fořt

Jakub „Grázl“ Micka
Kuba Honza Radek
Jan „Ofrouďák“ Škvor                            Radek „Hasák“ Hasal

______________

Jinak jezdí, fotí, natáčí, cestuje, pádluje, směje se a píše s námi ještě kupa dalších supr lidiček!

Spolupráce

Máte zájem o spolupráci? Napište nám na info zavináč h2omaniaks.com. V případě zájmu o sponzoring nebo inzerci Vám rádi zašleme zpracovanou prezentaci včetně přehledu médií a chystaných akcí. Pro další info o možnostech koukněte prosím také do rubriky Služby.