Category: "Norway"

5 years with H2Omaniaks team

26. 09. 2011; Author: Category: Movies, New Zealand, Norway, Tasmania, Water

In this „H2Omovie“ we will paddle in Italy, Austria, Switzerland, Portugal, Australia (Tasmania – CZ expedition Franklin river 2010), USA (Idaho – Payette river, CZ expedition Colorado – Grand Canyon 2011), France (Corse), New Zealand, Norway, Albania and of course in CR in Prague.

Our new movie – “Dream job”

13. 04. 2011; 3 ; Author: Rodeista Category: Culture, Interview, Movies, Norway, Sec(k)ret bulvár, Water

New movie about rafting, kayaking and travelling in Norway. But only in Czech language. Every year our H2Omaniaks team working like raft guides for CZ travel agency at Sjoa river in Norway – it is our Dream job.

(Czech) Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na párty k 20. výročí českého raftingu v Norsku

30. 03. 2011; 7 ; Author: Rodeista Category: Culture, Movies, Norway, Water

(Czech) Film “Práce snů” je hotový a přichází ta příjemnější část – premiéra, křest a promítání všude možně. Takže bychom Vás všechny rádi pozvali 11.4. do loděnice SK Zlíchov na večírek spojený právě se křtem, ale i dalším programem, důvodů k večírku je hned více! ;-)

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – fotky a povídání ze zbytku pobytu

26. 08. 2010; Author: Category: Norway, Ostatní, Water

(Czech) Klasicky opožděně po návratu z Norska tu přidávám nášup fotek z posledních dvou týdnů našeho pádlování a pracování. I letos jsme si jednou dali změnu a vyrazili taky na výlet po svých, k jezeru Gjende, ze kterého Sjoa vytéká. 10.8. jsme se vydali na cestu zpět a Škvorák na “motovýlet” na sever, na Nordkap.

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – Pádlování na Lagenu a rafting na Sjoe

05. 08. 2010; 3 ; Author: Category: Norway, Water

(Czech) Česká raftovací sezóna v Norsku se pomalu chýlí ke konci a já tu pro vás mám další textík a fotky z našeho pádlování v okolí Sjoy a Otty jak na kajacích, tak pracovně na raftech… Letos zatím držíme rekord, ještě jsme nebyli ani na jednom výletě po svejch, zatím jsme pořád jen na vodě.

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – Pádlováni (a krysení) na Ulvě a Stezka trolů

29. 07. 2010; 1 ; Author: Category: Norway, Water

(Czech) Po Honzově bajkovaní u vysedačky na Jori jsme pokračovali společně s partičkou Kečup a spol. do údolí Raumy. Horní byla ale úplně suchá, dolní měla vody přeci jen stále dost. Tak jsme zkusili Ulvu, levostranný přítok. A na konec článku přidávám opět nějaký ty “moudra”…

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – Guid nikdy necejtí bolest!

21. 07. 2010; 6 ; Author: Category: Norway, Ostatní

(Czech) Honzovo bajkování dole u vysedačky na Jori mě v podstatě přivedlo na myšlenku, představit vám alespoň základ z už minule zmiňovaného desatera guida. Dávat skálosvahy na luxusní silničce bez pneumatik je slušnou výzvou. Nebo ne? Jen tu dnes nehledejte moc fotky z pádlování…