Category: "Ostatní"

How to instal new font to Windows 8? How to switch to safe mode?

10. 06. 2013; 3 ; Author: Rodeista Category: Ostatní

How to instal new font to Windows 8? Windows shows an error the device is not ready. Ok, you must instal new font in safe mode. But how to switch Windows 8 to safe mode?

(Czech) Přidání českých znaků – diakritiky do fontu na web i jinam – návod

21. 04. 2013; 1 ; Author: Rodeista Category: Ostatní

(Czech) Na jedny webové stránky s použitým fontem bez podpory českých znaků jsem řešil, jak ho ty české znaky naučit. Protože se mi nechtělo font měnit kvůli celkovému vzhledu. Nakonec se mi podařilo dopátrat, jak diakritiku do fontu přidat a dostat ho zpět na web. Pokud řešíte totéž, prozradím jak nato a třeba ušetříte pár hodin pátrání. A pokud nemáte čas to řešit, udělám to za vás.

World Championship Cutting 2012 – movie

29. 05. 2012; 4 ; Author: Rodeista Category: Movies, Ostatní, We Support

World Championship Cutting 2012 – movie

(Czech) Práce a dovolená na luxusní výletní zaoceánské lodi 2/2

23. 03. 2011; 1 ; Author: Externí Category: Ostatní

(Czech) V Čechách nastupuji do letadla a přes Amsterdam a Houston přistávám opět na Floridě v Miami. V přístavu na mě čeká loď Imagination, kam se naloďuji a mám před sebou 10 denní kurz během plavby potřebný pro pozici restauračního číšníka. Opět se scházíme z celého světa.

(Czech) Práce a dovolená na luxusní výletní zaoceánské lodi 1/2

15. 03. 2011; 3 ; Author: Externí Category: Ostatní

(Czech) Zimní sezona je u konce a možná řešíte co dál? Mám tu zajímavý typ – dvoudílný seriál od kamaráda, lyžaře, kuchaře, průvodce, cestovatele, dobrodruha… Jardy Hajného, který takhle procestoval kus světa jako číšník na luxusní zaoceánské výletní lodi. Jaká taková práce je a kam všude se podíval?

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – fotky a povídání ze zbytku pobytu

26. 08. 2010; Author: Category: Norway, Ostatní, Water

(Czech) Klasicky opožděně po návratu z Norska tu přidávám nášup fotek z posledních dvou týdnů našeho pádlování a pracování. I letos jsme si jednou dali změnu a vyrazili taky na výlet po svých, k jezeru Gjende, ze kterého Sjoa vytéká. 10.8. jsme se vydali na cestu zpět a Škvorák na “motovýlet” na sever, na Nordkap.

(Czech) Rafting v Norsku 2010 – Guid nikdy necejtí bolest!

21. 07. 2010; 6 ; Author: Category: Norway, Ostatní

(Czech) Honzovo bajkování dole u vysedačky na Jori mě v podstatě přivedlo na myšlenku, představit vám alespoň základ z už minule zmiňovaného desatera guida. Dávat skálosvahy na luxusní silničce bez pneumatik je slušnou výzvou. Nebo ne? Jen tu dnes nehledejte moc fotky z pádlování…