Category: "Culture"

(Czech) Doro Pesch s novým CD 4. 12. v Praze!!

26. 11. 2012; 1 ; Author: Externí Category: Culture, We Support

(Czech) Rocková královna DORO PESCH nezahálí ani v roce 2012! Na listopad a prosinec 2012 chystá další evropské turné k novému albu Raise Your Fist , které právě nyní se svou kapelou připravuje, a které vyjde na podzim u Nuclear Blast!

(Czech) Křest knihy Cena adrenalinu

28. 11. 2011; Author: Blup Category: Culture, Sec(k)ret bulvár, We Support

(Czech) V pátek 25.11.2011 proběhl v pražském klubu Válec křest dalšího kusu do každé vodácké knihovničky. Nazev slibuje spoustu emocí, tak se moc těším, až ji celou přečtu.

(Czech) The sisters of Mercy a Kreator míří na SONISPHERE 2011, festival oznamuje velmi speciální ceny

18. 04. 2011; Author: Externí Category: Culture, We Support

(Czech) Největší hudební událost u nás ohlašuje další legendy! Novými zahraničními jmény jsou THE SISTERS OF MERCY, KREATOR a LOADED Duffa McKagana, které tak uzavírají line-up. Vystoupí už 11. června v Milovicích u Prahy a doplní tak skutečné velikány heavy metalu IRON MAIDEN a další.

Our new movie – “Dream job”

13. 04. 2011; 3 ; Author: Rodeista Category: Culture, Interview, Movies, Norway, Sec(k)ret bulvár, Water

New movie about rafting, kayaking and travelling in Norway. But only in Czech language. Every year our H2Omaniaks team working like raft guides for CZ travel agency at Sjoa river in Norway – it is our Dream job.

(Czech) Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na párty k 20. výročí českého raftingu v Norsku

30. 03. 2011; 7 ; Author: Rodeista Category: Culture, Movies, Norway, Water

(Czech) Film “Práce snů” je hotový a přichází ta příjemnější část – premiéra, křest a promítání všude možně. Takže bychom Vás všechny rádi pozvali 11.4. do loděnice SK Zlíchov na večírek spojený právě se křtem, ale i dalším programem, důvodů k večírku je hned více! ;-)

(Czech) Největší festival extrémních sportů v Evropě chystá opět řadu novinek

13. 08. 2010; Author: Externí Category: Culture, Water, We Support

(Czech) Festival JoyRide bude letos, první víkend v září, opět hostit Císařská louka a areál bývalých ledáren v Bráníku. Už sedmý ročník festivalu JoyRide budou moci letos navštívit příznivci extrémních sportů v Praze. Stejně jako loni půjde o dvoudenní akci, na které se představí přes 500 sportovců ve 20 sportech…

(Czech) Jak jsme si žili v Otagu – 2.část

16. 03. 2010; Author: Category: Culture, New Zealand, Ostatní, Water

(Czech) Po našem offroad výletu pokračuju v průletu událostmi, co jsme ještě stihli vyvést v lednu. Kromě nějaký tý vody a výletu do Wanaky tu najdete taky pár fotek z Rugby v Queenstownu.