Praha – Freestyle fest Troja 2011

Playspot: pražský playspot přezdívaný Tlama dostál své pověsti do posledního písmenka a nejednoho závodníka opravdu sežvýkal a vyplyvnul.. Bezedná díra ve které Youngsters bojovali o život avšak zkušení borci posílali jízdy na hranici lidského chápání :-)

Počasí: naprosto luxusní, podle předpovědí vítr o rychlosti 10m/s který ovšem v nárazech zešílí. Vítr nezešílel a celou dobu se na nás smálo slunce, které podpořilo touhu po opáleném těle u nejedné procházející slečny… :-)

Diváci: nejen slečny v bikinách se zastavili u spotu.. Diváků bylo mraky, tribuny praskaly ve švech

Možnost dalších aktivit: slopestyle, rampa, možnost poježdění na celém kanálu. Přes den slackline, večer fireshow + DJs

Cattering: pod taktovkou Bouldru V Síti, profesionální, bezchybný.

Večírky: monstrózní :-)

Atmosféra: diváci se nezdráhali použít hlasivky, dlaně měli omlácený do krve a nejeden fanoušek by se nejraději vrhnul za svým idolem přímo do spotu :-)

Výsledky a další info na www.cnawr.cz

Playspot Kalikovák v Plzni

Playspot Kalikovák v Plzni

Plzeň – Alpine Rivers Freestyle Cup

Playspot: plzeňský Kalikovák, silový spot avšak o mnoho mírumilovnější než pražská Tlama. Youngsters si ho užívali, zkušení borci sázeli triky ještě krutodrsnějš než v Praze.

Playspot Kalikovák v Plzni

Playspot Kalikovák v Plzni

Počasí: jednou z hlavních položek rozpočtu plzeňského závodu byla částka na počasí. Ani mráček, ani kapka, podle meteorologů poslední „třicítkový“ víkend v tomto roce

Diváci: 90% diváků ze z Plzně, zbytek ze všech koutů Evropy. Tribuny u plzeňského spotu byly obsypány jak modelka v domově důchodců..

Playspot Kalikovák v Plzni

Playspot Kalikovák v Plzni

Možnosti dalších aktivit: srovnávat nesrovnatelné… Praha má slalomový kanál, Plzeň „jen“ jeden spot. Ovšem prohlídka plzeňského pivovaru, kayakX nebo oběd v legendárním hostinci Na Potravinách rozdíl mezi dvěma městy výrazně snižuje :-)

Cattering: v podání Kalikovského mlýna trochu slabší, ale i tak děkujeme pánové – snažili jste se :-)

Večírky: páteční vystoupení formace Visací Zámek revival s Žanym jako frontmanem a sobotní DJ Mates dostávali diváky do varu. Podle zelenofialových obličejů v neděli ráno byly párty víc než monstrozní :-)

Atmosféra: prostě jako v Plzni.. :-)

Výsledky najdete na www.vodacitjunion.cz

Konečné srovnání:

To se ode mě nedovíte.. Obě akce byly prima, každá něčim jinym.. A navíc je to uplně jedno.. Ať už pražský Vohraďák nebo plzeňský Pulec do toho dali maximum a já jim za to děkuju :-)

Jen tak dál hošíci :-)

Foto: Jirka „Králík“ Král (www.kralikovo.cz)


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , ,