Nákupem výrobků z nové dámské řady označených logem We Care přispějete na boj proti rakovině prsu a přinášíte pomoc lidem, kteří onemocněli touto chorobou – firma Hiko Sport věnuje výtěžek z této kampaně na projekty spojené s prevencí a bojem proti této zhoubné chrobě. Seznam výrobků, které jsou součástí této kampaně naleznete na www.hiko.cz

„Použitím symbolu ‚Pink Ribbon‘ a nabídkou výrobků řady ‚We Care‘, bychom chtěli zvýšit povědomí o této zákeřné nemoci, o prevenci a o tom jak nemoc včas rozpoznat. Budeme proto nabízet informace ohledně této nemoci na visačkách na oblečení, formou speciálních letáků, kde bude návod na samovyšetření a další doplňující informace. Vše je samozřejmě k nalezení i na našich stránkách www.hiko.cz a také na facebookové stránce We Care.

Nákupem si odnesete kvalitní funkční výrobek a zároveň přispějete na charitativní akci, což potěší dvojnásob. Věříme, že s Vaší pomocí budeme moci přispět co nejvyšší částkou.

A nezapomeňte:

Rakovina prsu se týká všech!

• Rakovina prsu u žen se řadí v ČR na přední místo v počtu nemocných.

• U nás trpí touto nemocí zhruba 50 000 žen.

• V ČR je každý rok nově diagnostikováno 5 500 žen z toho zhruba 2 000 žen této nemoci podlehne.

• Rakovina prsu se dá včas rozpoznat a úspěšně léčit. Každá žena by měla provádět preventivní
samovyšetření prsů a od 45 roku věku pravidelně navštěvovat mammografické vyšetření.

• Rakovinou prsu mohou onemocnět i muži

Dámská řada Lady line a Calient We Care

Nová řada lehkého spodního prádla. Materiál použitý na výrobu tvoří mikrovlákno s vysokým obsahem elastanu. Pružnost, nízká hmotnost, rychleschnoucí úprava, ochrana před UV zářením, předurčuje novou řadu spodního prádla Calient jako optimální variantu pro široké spektrum vodních sportů.

Složení materiálu je 81% Polyamidu a 19% Elastanu.

Vyznačuje se:
• Odvod vlhkosti – odvádí pot a vlhkost od těla.
• UV ochrana – vlastnosti látky nabízejí vysokou ochranu před UV paprsky. (UPF50+ je nejvyšší dosažená hodnota)
• Rychleschnoucí – látka rychle schne, nedře a odstraňuje nepříjemnou vlhkost z těla.
• Perfektně sedí – elasticita látky se skvěle přizpůsobí vašemu tělu aniž by nějak omezovala a přitom umožňovala skvělý pohyb.

Vždy je výrobek označen logem kampaně „We Care“ a také označením dámské řady „Lady line„. Více informací o jednotlivých výrobcích najdete zde.

Autor: tisková zpráva Hiko Sport


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , ,