Za těch pár let, co jsem nemohl na vodu se změnilo snad úplně všechno. Partička si mně podala za děravý neoprén – jsou přece suchý oblečky za 10x tolik, ne? Nebo si aspoň pořiď ty ichtylní kraťasy, ať nejsi out. Jo, pádlo Prijon Extreme s úhlem 90 by prej taky schramstli v místním muzeu, ideálně do ruky Otzimu. Uhlík nadevše. Nejlíp Werner za desítku.

Švýcarsko 2010: Oprava pádla

Pádlo Prijon Extreme s úhlem 90, ideálně do ruky Ötzimu? Pche! Uhlík je třeba nastavit dřevem.

Jo, taky už mapy prej jenom v GPS, pivo v palubní lednici a místo CDček notebook s gigabajtama mptrojek. Taky pornáče se daj sledovat při cestě, jo. O počasí se nežebrá u pumpy, ale stahuje se z internetu. Vodní stavy taky, žádný objíždění vodočtů.

Švýcarsko 2010: Rhone

Rhone

Všichni se fotí navzájem – pryč je doba žebrání o fotku, po návratu 200 fotek a ani nevím, kdo co fotil. Všechno se to sype na Xichtoknihu a TyTrubku – aby ti, co zaplatili zálohu ale nejeli, pukli závistí. Foťáky vodotěsný, dokonce i drahý ve vodotěsných kufrech se tahají. Když chci někoho vyfotit, čekám věčnost, až položí foťák. Syčení plynu nahradil smrad benzínu.

Švýcarsko 2010: Suchý oblečky za 10x tolik letí

Šimon: "Zdendo, koukej jakej mi sucháč dělá zadek."

Díkybohu se u toho pořád jezdí na vodu. Ale rodeofky jsou out, teď letí kríík. A taky hlášky jsou jiný. Před pár rokama byla DKVka bible. A teď? „Nojo, tohle vydání vyšlo před deseti rokama, takže X je vlastně šestka a šestka pětka… a kdyžtak máme kríkofky, ne?“ Jezdí se silově a přitom technicky, tohle je hrob pro chromáky.

Švýcarsko 2010: Lonza

Lonza

Naštěstí je u toho stejná sranda, bez holek většinou. Voni totiž nejsou moc šťastný když my jo. Protože u toho chlastáme, prdíme, krkáme a máme blbý kecy. Na ně většinou.

Švýcarsko 2010: Protože u toho chlastáme, prdíme, krkáme a máme blbý kecy.

Protože u toho chlastáme, prdíme, krkáme a máme blbý kecy...

Švýcarsko 2010: Rhone - Heršťa

Rhone

Naštěstí je voda rodu ženskýho. Je to krutá bitch a dám krk na to, že ty její válce jsou malý pussy. Jinak bychom se na to už dávno vykašlali. Akorát stárneme a stačí nám to už jenom jednou za den. Zato předehry a dohry jsou stále mocnější…

Švýcarsko 2010: Krýkofky to jistí

Krýkofky to jistí

Text: Martin Jenča (na web připravil Břeh)

Foto: Martin, Šimon, BalounLíbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , ,