Red bull Dolomitenmann

Každá z disciplín je v něčem extrémní, ale troufám si tvrdit, že voda je tu “extrémní” nejméně. Ale, jak se to vezme…

Už předloni jsem toužil po tom dát dohromady tým a jet tam. Vloni jsme už tým měli a také jsme tam málem jeli. Ale jen málem. První co může být překážkou je přihlašování. Kdo to neudělá dostatečně včas, nezávodí. A kdo to včas udělá, ještě nemá nic jistýho, protože přednost mají Ti, co už tam někdy byli a mají nasbírané nějaké body za umístění v jednotlivých disciplínách.

Ale abych nepředbíhal, mrkněte na video, text s fotkama bude až zase někdy příště. Točili jsme 3 kamerama, ale i to je málo. Zajímavých a atraktivních míst je tu spousty a přebíhat mezi nima a ještě k tomu závodit nejde dohromady. Protože kromě Pepy, našeho řidiče, trenéra, podpůrce, technického doprovodu a také kameramana, jsme nikoho dalšího sebou neměli.

Red Bull Dolomitenmann 2008 aneb H2Omaniaks team na startu- movie (12min 13s) Made by H2Omaniaks (kamera: Pepa, Tomáš, Rodeista; střih: Rodeista)

Tak tolik video, tentokrát jsem se nesnažil udělat ho reportážní, ale spíš takový, aby bylo i památkou na super akci všem co jsme tam byli. Proto třeba ty komentáře na konci :-) A metodu se Sergejem, myslim, že by se to mělo ověřit- testujte, zkoušejte, já už nikdy nikam nevyrazim bez zavíracího špendlíku :-D

Příští rok jedeme zas, to víme všichni jistě už teď, všichni totiž už teď pilně trénujeme. Atmosféra celé akce je nepopsatelná, proto se jí příště pokusim popsat ;-)

Dolomitenmann 2008


Článek s fotkama bude, datum neříkám 8-) Výsledky a info od pořadatele najdete na redbulldolomitenmann.com

Foto: Rodeista


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také