Založil jsem tu novou rubriku (a myslim, že další už nebude), ve které nebudou články, ale odkazy na stažení našich filmíků. Vždy když stvoříme nějakej novej, objeví se tu zmíňka formou článku. Teď sem těch videí dávám víc – ze zásoby. Ale jinak se budou objevovat nejspíš po jednom až po dvou v jednom “článku”.

Takže když budete chtít kouknout, co novýho mezi videama od nás, stačí kliknout vlevo v rubrikách na download a máte jistotu, že se ukážou jen “články” s odkazama na movie ;-) Ty videa, co jsou v tomhle “prvním díle” už dost pravděpodobně znáte. Zatim je na FTP místa dost, až za nějakej ten rok začne docházet, budu videa odzadu mazat a nechávat po nich vzkaz, že budou ke stažení na žádost. Komentáře tu budou zakázaný, komentujte v H2Obooku ;-)
Ale teď už k videum:

MS Snowkayakcrossu v Lienzu 2007 (3min 9s) – článek a další info zde, delší verze videa bude brzy. Stříhal Grázl, natáčela Danča a Grázl

Akrobacie na lyžích (1min 59s) – článek z tohodle úletu je tady. Natáčel brácha, stříhal Rodeista

Moto slovensko 2006 (17min 56s) - tohle je tak trochu akce mimo. Ale aspoň poznáte i jiný naše koníčky ;-) A je to jedno z prvních videí, na kterých jsem se učil stříhat. Natáčela Irča, stříhal Rodeista.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také