Ačkoli je to všechno fakt obrovský, všichni kamarádi, co tam jezdí, říkaj, že to fakt neni „až tak hrozný“ ;-) Prostě je to všechno jen hodně veliký, na druhou stranu je tam tak obrovská hloubka a mezi jednotlivýma peřejema obrovské klidné laguny, které z toho právě dělají relativně bezpečnou řeku. Na vícedenním tripu jsou dokonce klidné části dole prý víc nebezpečné než ty divoké – protože v klidných čekají krokodýli a hroši…

V koutku (?) duše mi je Zambezi taky snem, jen přemýšlim, jestli bych si na ní chtěl víc zaguidovat a nebo zakajakovat. A nemůžu se rozhodnout, takže obojí :-)

Na závěr jen připomínám, že jsme tu měli taky dva textíky právě o raftingu a Africe. Pohledem laika nevodáka a pak taky pohledem Humpy.

No a ještě jeden odkaz, pokud byste snad byli jitrnice ;-) a měli zájem o tenhle Silvestrovskej rafting, tak více infa je na adrenalinecentre.cz. Pokud jste k tomu přišli přes nás, bylo by super, kdybyste to případně nějako zmínili a kdyby někdo chtěl jet s někým z nás, myslim, že bychom taky neodmítli :-)

Video: H2Omaniaks production, Kamera Safari Par Excelence, střih Rodeista, hudba Butterfly Tea a Sekshun 8


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , ,