Rafting Norsko Sjoa Akce to byla více než vydařená, proto tu najdete i velkou fotogalerii.

.

.

.

Norway 2008 – videoreportáž č. 3 – Sweet Protection Rumble 2008 - movie (4min 37s) Made by Rodeista & Blup (kamera: Rodeista, Blup; střih: Rodeista, Blup)

Fotogalerie Sweet Rumble 2008/Fotogallery Sweet Rumble 2008 je tady pod tím odkazem. Otevře se do nového okna.

A jakej byl závod? No, co vám budu povídat, sami vidíte na videu. Ze zvučných jmen dorazili například norské legendy Tyler Curtis s Mariann Seather, Flemming Schmidt, nebo třeba Michelle Ramazza (který s námi loni jel horní Jori). Do závodu na pověstném úseku Åmot se přihlásilo 36 závodníků, z nichž prvních 16 postoupilo do kajakkrosu (v jízdách jednotlivců na čas)

Sweet rumble 2008


No a jak to dopadlo? Mě jízda celkem vyšla, jen jsem bohužel nevěděl přesně, kde je cíl, což mě trošku zdrželo :-) Na postup mi chyběly 3 vteřiny (umístil jsem se na 26 místě)… Nicméně, nato že původně jsem vůbec nepočítal, že bude možný závod alespoň vidět (měli jsme ten den dvě jízdy na raftech..) tak to bylo supr. Příští rok už budu moudřejší a dám si snad i závěrečný kros ;-) Jinak celkem jasným vítězem se stal práve Michelle Ramazza (ve videu je to ten hned na prvním startu- žlutá loď, motorová myš).

Sweet rumble 2008


Příští videorepeortáž bude zase klasická jako předešlé. Už teď můžu slíbit, že bude snad dost nadupaná :-) Je čtvrt na dvě ráno a já jdu podřimovat při generování a nahrávání videa na N-joy. Ale co je zajímavý, už je tu v tuhle chvíli v podstatě úplná tma, což si ostatní spící nemohou pořádně užít…

Foto: Blup

Jakékoli kopírování zveřejněných fotografií bez souhlasu autora je zakázáno. Pokud by někdo o nějakou měl zájem, napište a určitě se dohodneme.

Do not copy any pictures from this page without the author´s agreement. If you want any picture, write us to mail_info


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také