Druhý závod českého poháru v kajakcrossu je za námi a byl rozhodně víc než povedený. Dokonce i počasí nakonec vyšlo. Na akci jsme měli dvě kamery a headcameru a kromě velké fotogalerie na konci vás tu čeká videoreportáž včetně pár rozhovorů.

Kajakcross “Krakonošovo Labíčko” - movie (7min 19s) Made by H2Omaniaks production
(kamera: Rodeista, Břeh, Blup; střih: Rodeista, reportérka: Blup)

Výsledky:
V mužích téměř již tradičně zvítězil Viki Legát, druhý byl Honza „Zajíc“ Lásko a třetí Miroslav Kodada.V ženách se také žádné velké překvapení nekonalo a vyhrála Lenka Novotná, stříbro pak vybojovala Lenka Borovičková a bronz Kateřina Migdauová.


V kategorii těch, kteří si do lodě neumějí sednout, nebo také v kategorii singlířů, zvítězil Matěj Veselý, druhý skončil Jiří Bolehovský a třetí Artur Beier.


Zde jsou kompletní výsledkové listiny z Labe a průběžné z celé tour.

Fotogalerie

(pro správný formát fotek si okno zvětšte na celou obrazovku tlačítkem vpravo dole. Problém se zkreslením v malém formátu řešíme) / Click to extend over the whole screen.

Článek a další naše fotky můžete vidět na webech sportovninoviny.cz (dále pak video a fotogalerie), hydromagazin.cz, xstream.cz, joyride.cz a adrex.cz.

Foto: Blup, Rodeista

__________

Děkujeme partnerům závodu:

Big ShockColeman, EXO, HG Sport, Hiko, HYDRO, H2Omaniaks, Jackson Kayaks, Profiplast, PyranhaTeva , Vodák Sport, Water Element, Železný

__________


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také