How to make an extremely good weekend?

Podle vzoru Youngsters campu 2009
Inspirated by Youngsters camp 2009

Nazvěte všechny možné účastníky na jeden termín na jedno krásné místo. (http://www.cnawr.cz/930-youngsters-camp.html)

Natlučte jim do hlavy všechno možné i nemožné, oni to zas pošlou dál a pozvou i ty nejmíň gigaantifreestylový spratky na chvostu (mě třeba). Tak se dá získat okolo padesáti nadupaných králíků (tak jako na YNGST).


Krásné místo má magické předpoklady – je plné travnaté přírody a megavody (megavoda je taková voda, která teče šmahem dolů a tak tvoří libůstky v podobě proudů a vracáků s vrcholem v podobě mistra V – Válce!). Krásné místo servisuje návštěvám vyteplenou hospodu, sprchy a záchody, včetně božské chlouby všech záchodů, toaletního papíru. (Viz kanál ve Vrbném za stavu YNGST 2009.)

Sežeňte vtipné organizátory k popukání. Údajně se dají sehnat z řad CNAWR. Dají- li se jim nějaké fialkové přezdívky, popuká se snad úplně každý: (neopakujme se však z YNGST 2009 doslova) takže například Žvejkačenka, Křéťa, Kuku, Vohrabalák, Fízl… Ti společnými silami zajistí hladké klapnutí celé akce.

Nyní přichází nejdůležitější bod programu. Zábavy se dá docílit mnoha způsoby. Například – pádlovat od nevidím do nevidím a učit se nové pádlerské taneční kousky breakového stylu alá spin na paprice……hup loop, cartwheeel nadivoko…

Důležité prostě je, naplnit celý víkend od A v sobotu ráno až po Z v neděli večer nařachanou zábavou, skvělými lidmi a uvolněnou atmosférou. Vše se dá umocnit množstvím vydané energie a okořenit prďáckou tombolou (každý kdo někdy vyhrál, zná ten pocit euforizujícícho štěstí z kdejaké krávoviny, na YNGST 2009 bylo dokonce o co stát). Laskavým zážitkem může být i fun slalom (v Čechách známý také pod názvem švanda slalom). O večery se někdy postará aura hospody samotné, může se však docukrovat vodáckýma cukrblikama z cest – na YNGST 2009 páteční i sobotní večer pro milovníky watercinema.

Plusem je samozřejmě všudypřítomný psychický support, hrající hudba dělající grandiózní show nejen z představení dokonalých masterů ale i dokonalých budižkničemů (řekněme začátečníků).

Vše zamíchejte obrovskou vařečkou, klidně celou z deště, použijí-li se totiž výtečné a čerstvě energizující ingredience, taková drobnost jako déšť je už ve výsledku fuk.

Chutným výsledkem jsou potom nejedny šťastné úsměvy na tvářičkách dětí a mladistvých, obdivné pohledy kolemjdoucích (i imaginárních), navázání nových kontaktů na všech frontách a spojení spojenců – vodáků druhu jakéhokoliv.

Třikrát sláva!

Jak probíhal náš modelový camp k vidění také na http://www.cnawr.cz/939-vikend-plny-padlovani.html, nebo http://www.cnawr.cz/940-youngsters-camp-09.html a favorit http://bigblunts.cz/?p=90

Text: Markéta

Foto: PePe

“Youngsters Camp” - movie (3min 27s) Made by H2Omaniaks production
(kamera: Jakub “Grazl” Micka, David Polívka; střih: Vladimír “Břeh” Fořt; reportérka: Markéta Pščolková)

__________

Za účasti firem:

Boatpark, Coleman, Hiko, HGsport, Profiplast, VodakSport, Water Element

Mediální partneři:

HYDRO, H2Omaniaks, Sportovní Noviny

Ozvučení a produkce:

WW8

__________


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také