„Vždy jsme usilovali o to, abychom byli schopni poskytnout návštěvníkům ty nejlepší podmínky. Ty jsme nalezli v areálu letiště v Milovicích. Jsme proto velmi rádi, že můžeme potvrdit, že se festival Sonisphere bude konat právě tam“, prohlásil Harry Jenner za rakouské pořadatele.

Metallica - frontman festivalu Sonisphere 2010


Nové místo, kde se velká hudební událost nejen pro fanoušky kapely Metallica odehraje, má celou řadu výhod. Především se jedná o větší blízkost Praze, daleko lepší dopravní dostupnost, ideální infrastrukturu, mnohem lepší produkční podmínky a také dobrou spolupráci s městem Milovice. Celá akce se také může konat již od pátečního večera až do nedělního rána. Dosud zakoupené lístky samozřejmě zůstávají v platnosti.

V Milovicích se 19. června 2010 rozezní největší hity kapel Metallica, Megadeth, Anthrax a Slayer, tedy kompletní Velké thrash metalové čtyřky. Kromě těchto hvězd vystoupí celá řada dalších kapel, které jsou legendami ve svém žánru. Velkou čtyřku doplní Mastodon a Heaven&Hell a dále zahrají Alice in Chains, Rise Against, Stone Sour, Volbeat nebo DevilDriver. Českou republiku budou reprezentovat Krucipüsk a Wohnout, celá dramaturgie však není dosud uzavřena.

Kromě toho se pořadatelé rozhodli o týden prodloužit prodej levnějších lístků za 1790,- korun. Lístky za tuto výhodnou cenu tak lze nakupovat až do 7. května 2010, kdy se jejich cena zvedne na 1890,- Kč.

Všechny informace, které se týkají přesunu festivalu z Mimoně do Milovic, stejně jako informace o předprodeji, jsou k nalezení na oficiálních stránkách festivalu http://cz.sonispherefestival.net.

Sonisphere Festival 2010 - 19.6.2010 v Mimoni na letišti!
Festival Sonisphere
19. června 2010
letiště Milovice

METALLICA * SLAYER * MEGADETH * ANTHRAX * HEAVEN & HELL * ALICE IN CHAINS * RISE AGAINST * STONE SOUR * MASTODON * DEVILDRIVER * VOLBEAT * PENDULUM DJ Set * ADAM FREELAND * JOHN B a mnoho dalších…

Nyní v Milovicích – vzdálenosti:

Berlín: 388km, Bratislava: 367 km, Drážďany: 186 km, Lipsko: 293 km, Praha: 47 km, Vídeň: 382 km

Text a foto: tisková zpráva pořadatelů

A já na závěr připomínám, že další info o festivalu najdete také v naší rubrice podporujeme.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také