Letí se přes Dubaj a Maledivy, kde si užijete parádní příležitost přistát na ostrovním letišti v Male :) (ostrov, kde je pouze přistávací plocha a všude kolem moře :D Některé lety tam mají i delší několikahodinovou pauzu)

Ceny na Srí Lance sice rostou, ale pořád je ještě levným rájem, kde se dá užít od lelkování na pláži, surfování v oceánu, po krásné treky do hor (např. na Adam’s Peak nebo World’s End), k jezerům, vodopádům a řekám. Dokonce i nějaké to pádlování tam je. Takže my to máme částečně jako malou průzkumnou výpravu. Průměrná cena za ubytování se pohybuje od 5 USD pro dvě osoby od těch nejlevnějších hostelů a cena jídla kolem 2 USD. Je jen na vás, co pro vás bude příjemné a pohodlné.

Letenky a jejich termíny najdete zde.

Na závěr jen dodávám, že vízum na Srí Lanku stojí 30 dolarů předem (pouze registrace po webu a online platba) nebo 35 dolarů na místě na letišti. V některých oblastech je malárie, očkování povinné není žádné, doporučená samozřejmě nějaká jsou :-) (resp povinná je žlutá zimnice – pokud letíte z oblasti, kde žlutá zimnice je – což se Evropy netýká)


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , ,