… by už mělo být možné pod prvně vyplněným mailem komentovat bez čekání na schválení. Takže prosím při prvnim příspěvku vydržte chviličku, než se k tomu někdo z nás dostane.

A další o co vás prosím, kolonka email je povinná právě kvuli spamum. A nyní právě podle vyplněného mailu si vás web bude pamatovat- takže prosím, pokud nepíšete svuj skutečný mail, pište alespoň vždy stejný. Ať to nemusíme pořád dokola schvalovat :-) Ty adresy nejsou naprosto nikde, je to pouze z tohoto důvodu. Jediné kde jsou vidět je právě v administračnim systému Maniaků.

Všechny česky nebo i jinak psaný příspěvky budou zveřejněný, POUZE spamy, kterých tu v posledních dnech bylo vidět dost, protože jsme to prostě nestíhali promazávat, nebudou mít šanci. Můžeme tu várku prvních komentů na schválení rozjet rovnou tady dole, ať to poschvalujeme hromadně.
Takže tak, tolik zase po dlouhé době textík do admin info rubriky :-)

Jinak v Tasmánii bylo skvěle, fotek i natočenýho matroše mám celkem hodně a postupně se tim začínám probírat. Uvidíme, co všechno z toho vznikne ;-) Vody jsme sice měli málo, ale celkově řeka, krajina a naprostá divočina bez civilizace, prostě úžasnýýý!!! Teď jsem zpět na Zélandě, v Motuece u jablek.. Práce zatim moc neni, musí dozrát ještě..ale co je hlavní, je zázemí, který tu máme- domky a karavany, sprchy, kuchyň, ale hlavně elektriku! Tak snad doženu skluz s tim všim psanim no.. Víc psát nebudu, nechám to do článků s fotkama :o )

Přeju hezký tání :) Tom


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také