Oficiální zpráva výrobce: Drift Innovation představuje Drift HD Ghost – první akční kameru standardně vybavenou obousměrným WiFi dálkovým ovládáním s LED a záznamem ve smyčce – řeší tak starou otázku: “Je to zapnuté?”

Drift HD Ghost disponuje několika revolučními funkcemi jako jsou obousměrné dálkové ovládání s LED signalizací režimu, záznam ve smyčce, vestavěné WiFi a 2-palcový LCD displej s Gorilla Glass® pro okamžité prohlížení a sdílení videa.

LONDÝN/PRAHA, 7. listopadu 2012 – Společnost Drift Innovation, nositel několika ocenění a jeden z největších inovátorů na poli akčních sportovních kamer, uvádí na trh Drift HD Ghost – nejvybavenější a současně nejsnáze ovladatelnou akční kameru. S několika unikátními funkcemi jako jsou první obousměrné dálkové ovládání s LED signalizací, záznam a označování videa v nekonečné časové smyčce a vestavěný 2-palcový LCD displej s Gorilla Glass® je Drift HD Ghost nejlepší nabídkou na trhu.

Na rozdíl od jiných akčních kamer, které pro některé pokročilé funkce potřebují další doplňky a příslušenství, Drift HD Ghost obsahuje již v základu vše, co potřebuje vyznavač akčních sportů k záznamu videa s profesionální kvalitou. Díky jednoduchému nastavení a připevnění kamery je kamera připravena k použití ihned po rozbalení.

Drift Active StatusTM obousměrné dálkové ovládání (WiFi) s LED signalizací

Drift HD Ghost je jediná akční kamera, která je dodávána s dálkovým ovládáním s LED signalizací a páskem pro jeho připevnění na zápěstí. Z každého úhlu dobře viditelné LED diody, umístěné na dálkovém ovládání, barevně signalizují režim kamery: video, foto, foto sekvence nebo foto dávka.

Pomocí dálkového ovládání lze rovněž přepínat režim kamery, spouštět/zastavovat záznam videa a fotografovat ze vzdálenosti až 10m. Díky tomu šetříte baterii a místo na paměťové kartě, takže nezmeškáte ani záběry na konci dlouhého dne. “Několik let se hledalo řešení problému, který mají sportovní nadšenci pokaždé, když vyslovují otázku: ‘Je to zapnuté?’ “, říká John Rounds, výkonný ředitel Drift Americas. “Drift tento problém konečně vyřešil svým obousměrným dálkovým ovládáním. S dálkovým ovládáním s Drift Active StatusTM LED signalizací vždy víte, zda záznam běží nebo ne. Na některé záběry máte jen jednu šanci a je zdrcující, když ji zmeškáte…

Drift FlashbackTM označování videa a záznam ve smyčce

V tomto speciálním režimu se video zaznamenává v nekonečné smyčce, díky čemuž je možné uložit zpětně záznam až pět minut staré události. Video se ukládá do paměti kamery a teprve až v okamžiku označení videa uživatelem dojde k uložení videa na paměťovou kartu.

Vestavěný 2-palcový LCD displej s Gorilla Glass®

Displej umožňuje rychlou kontrolu živého záběru kamery ještě před stiskem spouště. Rovněž lze na displeji prohlížet nahraná videa – můžete se tak ihned podívat na své akční záběry a sdílet je s ostatními. Navíc je displej zakryt ochranným sklem Gorilla Glass®, takže je téměř nemožné jej i v nejextrémnějších podmínkách poškrábat.

Drift DataLinkTM vestavěné Wi-Fi & aplikace Drift

Díky vestavěné podpoře WiFi může Drift HD Ghost bez dalšího příslušenství přímo komunikovat s chytrými telefony. Pomocí aplikace Drift Mobile App (dostupné brzy pro iOS i Android) lze na telefonu na dálku kontrolovat živý záběr kamery, měnit nastavení a režim, spustit záznam a prohlížet uložená videa a fotky. Videa a fotky lze dokonce stáhnout přímo do telefonu a ihned sdílet na sociálních sítích.

Drift PowerStationTM

Drift HD Ghost má díky dobíjecí Li-Ion baterii s kapacitou 1700 mAh nejdelší výdrž se standartní baterií na trhu – 3 hodiny záznamu na jedno nabití. Drift PowerStation™ rovněž znamená strategické umístění baterie v těžišti kamery, což mimo jiné pomáhá eliminovat vibrace kamery a prodlužuje životnost baterie.

Advanced Drift PureTM zpracování zvuku

Vestavěný mikrofon disponuje nejpokročilejší dostupnou technologií zpracování zvuku. Pokročilé digitální zpracování signálu a redukce nežádoucího zvuku větru zaručuje vyjimečnou kvalitu, čistotu a věrnost zvuku. Standardem u všech Drift kamer je víceúrovňové nastavení citlivosti mikrofonu a 3,5mm vstup pro externí mikrofon pro ještě dokonalejší kvalitu zvuku.

Nový objektiv se 7 optickými členy

S vylepšeným objektivem se 7 optickými členy má kamera nejen na helmu Drift HD Ghost dokonalý obraz ať už natáčíte v poušti, na horách nebo při snížených světelných podmínkách. Nový objektiv zaručuje čistý obraz s věrnými a sytými barvami v mnoha dostupných rozlišeních (1080p, 960p, 720p a WVGA). Fotografie lze pořizovat během probíhajícího záznamu videa – nikdy tak nezmeškáte správný záběr. Objektivem lze volně otáčet v rozsahu 300 stupňů.

Vodotěsnost do 3m bez vodotěsného pouzdra

Drift HD Ghost je díky nové konstrukci vodotěsná do 3m – tak jak ji vybalíte z krabice. S kamerou tedy můžete bez obav vyrazit na surf, raft nebo kiteboard. Pro potápění do větších hloubek je k dispozici pouzdro s jedinečnou konstrukcí, vodotěsné až do 60m. Drift HD Ghost bude v ČR k dispozici v listopadu za doporučenou cenu 8890 Kč s DPH. Těšte se na uvedení aplikace pro mobilní telefony od Drift Innovation – již brzy!

Technické specifikace

1080p [1920x1080] – 25, 30 fps
960p [1280x960] – 25, 30, 48, 50 fps
720p [1280x720] – 25, 30, 50, 60 fps
WVGA [848x480] – 25, 30, 50, 60, 100, 120
File format: .Mp4 / .Mov (H.264 codec, selectable)
Typ sensoru: CMOS
Úhel záběru: 170° (1080p, 960p, 720p, WVGA)
Úhel záběru: 127°, 90° (1080p)
11, 8, 5 megapixel pro fotky
Zaostří od 0,5 metru do nekonečna
Možnost otáčet čočku (a tedy i záběr): 300°
Zoom: x10 (digitální)
Expozice: Auto / Manual
LCD Screen: 2.0″ TFT
Vodotěsnost: 3m
Mikrofon: vestavěný, s redukcí šumu
Vestavěná paměť: 256MB
Kapacita paměti: Micro SD karty až do velikosti 32GB
Vstup na externí mikrofon
Výstup HDMI (typ C, kabel není součástí balení)
Konektivita: USB Plug and Play, mini-B USB konektor
Kompatibilita: Windows XP a novější / Mac OS 10.2 a novější
Dosah dálkového ovládání: 10m (32.81ft)
Rozměry kamery: 105 (L) x 52 (W) x 33 (D) mm
Váha: 167g
Napájení: 1700mAH nabíjecí lithium-ion baterie (součístí) (DC 3.7V)
Rozměry dálkového ovládání: 59 (L) x 48 (W) x 12 (D) mm
Váha dálkového ovládání: 22g
Napájení dálkového ovládání: 350mAH nabíjecí lithium-ion baterie (vestavěná) (DC 3.7V)

Další info na webu českého distributora kamer Drift www.driftczech.cz
www.facebook.com/DriftCzech.cz

O společnosti Drift:

Společnost Drift nabízí kamery pro záznam a sdílení videa z vlastní perspektivy. Drift produkuje prvotřídní akční HD kamery, držáky a další příslušenství, jež jsou ispirací pro sportovní nadšence. Cílem společnosti Drift je jednoduchý a bezproblémový záznam videa – díky funkcím jako jsou LCD displej pro okamžité prohlížení záznamu, bezdrátové dálkové ovládání, otočný objektiv a intuitivní uživatelské rozhraní. Společností Drift sponzorovaní profesionální sportovci (moto, auto, outdoor, snow, surf a para sporty) se významně podílejí na vývoji a testování výkonu a odolnosti prodktů Drift. Drift, jedna ze tří světově nejuznávanějších značek akčních kamer na trhu, distribuje produkty do více než 25 zemí.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , ,