“Ahoj Tome,

četl jsem článek na webu, asi dost dobrá akcička :-) . Akorát mám připomínku k vybraným účastníkům, respektive pouze k Honzovi.

Jeho zařazení do reprezentačního družstva bylo správné, neboť na toto mistrovství již dlouhodobě trénoval. Já jsem se naposled účastnil jeho tréninku na zahraničním soustředění v Řecku na jaře r. 2003, (viz. přiložené fotky, bohužel jsou skenované z filmu, takže kvalita je horší). Už tenkrát patřil mezi Čechyše rakeťáky.


Podle mnou zjištěných informací to byl v té době velmi nadějný závodník, bohužel poslední zimní tréninky začal vynechávat s výmluvou, že je mu moc zima a nechává se zahřívat u Čiháků pod peřinou od Zuzky.

Když jsem se ho ptal, co jinak dělá rád v zimě, tak mi odpověděl: „LÍŽE“

Naivně jsem si myslel, že má na mysli ta dřevěná prkýnka hrabě Harracha, až později jsem se dozvěděl, že měl Honza na mysli úplně jinou činnost…


Tomu možná odpovídají i dosažené výsledky na MS SnowKayakCrossu. Při prvních jízdách si Honza sice vzpomněl na své dřívější reprezentační úspěchy, avšak přítomnost Zuzky mezi fanoušky ho natolik rozhodila, že si vzpomněl na svoji další oblíbenou zimní zábavu ,a musel se zavrtat. :-D


Takže, prosím Tě, Tome, příště tak jako u fotbalistů, či hokejistů – před vrcholovým soustředěním je třeba VŠEM závodníkům ordinovat sexuální půst, jinak těmi mistry nebudeme!


Zdraví

Hajnej”

text i foto: Hajnej


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také