sickline07.jpg

Už loni se tu odehrál závod a vůbec supr akce – Sick line extreme race (viz článek z loňského roku), který v rámci protestních setkání uspořádal Olaf Obsommer a spol. Letos akce trochu vyrostla a mimo jiné se stala oficiálním mistrovstvím světa. Na účast se letos chystá téměř 200 extrémních pádlistů z 25 zemí světa (přes 150 mužů a 12 žen)


Závod se pojede na tři části. V pátek 5.10. se pojede kvalifikace, ze které postoupí prvních 100 jezdců. Ti se pak utkají v další jízdě a prvních 50 postoupí do finále v sobotu. To se pojede na dvě jízdy. Během, před a po závodě připravili Olaf a Bernie taky festival, promítání, párty a večírky, další společné pádlování a já nevim co ještě. Víc infa, včetně všech přihlášených, najdete na oficiálním webu Sick Adidas Line.


Na MS se z H2Omaniaků chystá závodit Jakub Šedivý – Kajman a Tomáš Mähring -Rodeista. Kromě fotek a videí, která se tu určitě po akci objeví, máme taky domluvenou prezentaci v České televizi. Nejspíš v BBV a pokud se podaří domluvit s Olafem a nám natočit nějaké kvalitní záběry jak headcamerou, tak normální kamerou, dost možná o akci stvoří Česká televize ve spolupráci s námi nějaký delší pořad.


Pokud byste někdo měli zájem přispět nám na startovné, na náklady za cestu nebo jakkoli jinak na cokoli jiného, bránit se nebudeme a určitě se domluvíme.

Video vzpomínka na loňský rok:

Adidas - Sick Line Race

A už dost řečí a sezení u PC, jdu trénovat 8-)

___________________________________

výrobce plastových lodí

Železný kayaks

H2Omaniaks.com

h2odoclanku.jpg


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , ,