Pomozte s hlasováním a ukážeme, zač je toho pádlování v kině! :-)

Kino Aero už 5 let pořádá filmový festival Aerokraťas. Téma neomezené, kategorie 2. První jsou filmy do 10 minut, druhá jsou filmy do jedné minuty. Vítězné dílo určené porotou získá profesionální kameru od firmy Sony v 10min kategorii, v kategorii minutek pak sřihací program Sony Vegas. Vítězná díla určená hlasováním diváků na webu aerokratas.cz získají poukázky od firmy Studen Agency na jízdenky.

Jízdenky vem čert, ale všechny vítězné klipy se stanou oficiálními „předfilmy“ před projekcemi celovečerních filmů v kině Aero v roce 2010!

.
Extreme cup 2008

Hlasujte samozřejmě proto, co se vám líbí nejvíc, ale nebráníme se ani hlasu všem našim přihlášeným dílkum :-) Klikněte, zkoukněte a zmáčkněte to čísílko vlevo pod přehrávačem.

Kategorie pro filmy do 10 minut:

1) Krakonošovo Labíčko – reportáž z kajakkcrossu přes vrchlabskou soutěsku
2) Extrem Cup – MČR v extrémním závodě čtyřčlenných štafet
3) Jak (ne)raftovat 1.díl – Název říká vše :-)
4) Petřínská kostka – Soutěž v jízdě na kajaku nebo kanoy po zasněženém svahu v dolní části Petřína, po Bílé hoře nejznámějším pražském svahu

Kategorie pro filmy do 1 minuty:

1) Zéland – Maruia Falls
2) Zážitek nemusí bejt kladnej, stačí když je dostatečně drsnej!

Rozhodně bych na tomhle místě chtěl poděkovat naprosto všem, kteří se na klipech podíleli, ať už vtipem, točenim, svým hereckym výkonem, motivací, nápadem, hudbou…prostě Vám všem, kteří jste s tím co do činění a zato Vám patří velký DÍKY!

Kdo byste našim klipum chtěli pomoc ještě víc, můžete tuhle zprávu volně šířit slovem, mailem, webem, tiskem, rádiem, mobilem, televizí, videem, autem, kajakem, čimkoli ;-) Prosím. Díky.

Foto: archiv H2Omaniaks

Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také