Rubrika: "Rozhovory"

Echo z Kanumesse – Panenka Paddles

27. 09. 2011; Autor: Blup Rubrika: Rozhovory, Sec(k)ret bulvár

A je tu další rozhovor, který jsme pro vás připravili přímo na veletrhu v Německu. Bývalý majitel Profiplastu Petr Panenka se vrhl na výrobu celokompozitových pádel a jak se zdá, byla to trefa do černého.

Echo z Kanumesse – Profiplast

22. 09. 2011; Autor: Blup Rubrika: Rozhovory, Sec(k)ret bulvár

Letošní Kanumesse je úspěšně za námi. Vyzpovídali jsme pro vás naše české partnery, kteří na veletrhu představili své novinky. Největší reorganizaci co se týče produktů provedla firma Profiplast.

Křest a premiéra našeho nového filmu „Práce snů“

13. 04. 2011; 3 ; Autor: Rodeista Rubrika: Kultůra, Norsko, Rozhovory, Sec(k)ret bulvár, Video, Voda

V pondělí jsme v loděnici SK Zlíchov pokřtili novej filmek. Akcička řekl bych více než povedená, lidí dorazilo víc než jsme počítali a naštěstí vyšlo i počasí, a tak jsme mohli promítat venku na zahradě. A pro všechny, kteří na akci nedorazili mám dobrou zprávu – filmek je tu k vidění online!

Film Návrat ke kořenům – rozhovor s Pilkou

31. 03. 2011; Autor: Externí Rubrika: Rozhovory, Video, Voda

Nedávno se tu na úvodní straně objevil nový filmový počin Pilky o pádlování v Kanadě – Návrat ke kořenům. A tady je pár Pilkových odpovědí. Co všechno dělal v Kanadě? Proč poskytl film volně ke shlédnutí na internetu? Kde všude pádloval? A další doplňující informace ke vzniku filmu i k Pilkově cestování po Kanadě.

Snowkajakcross 2011 – rozhovor s organizátorem závodu Martinem Kráčalíkem

21. 03. 2011; 1 ; Autor: Grázl Rubrika: Hory, Podporujeme, Rozhovory, Voda

V rozhovoru nám Martin prozradil více podrobností a informací k chystanému závodu tento víkend 27.3. v Herlíkovicích. Co nás čeká? Zajímavé osobnosti na startu, ještě zajímavější exhibice, kupa adrenalinu a super závod! A kdo se nestihne přijet podívat nebo si zazávodit? Z akce bude dokument na ČT4!

Rozhovor s Lukášem Červinkou, novopečeným mistrem Evropy v rodeu na C1

06. 07. 2010; Autor: Grázl Rubrika: Rozhovory, Voda

Když byste někde na břehu potkali tohohle floutka s odzbrojujícím úsměvem, tak vás nejspíš ani nenapadne, že koukáte na novopečeného mistra Evropy, kterej „se s tim nepáře“ a čím dál tím častěji za sebou nechává nejednoho „našlápnutýho“ kajakáře …

Rozhovor s Michalem, organizátorem závodu Budějovice Praha

28. 06. 2010; Autor: Grázl Rubrika: Podporujeme, Rozhovory, Voda

Rozhovor tentokrát s jedním z pořadatelů „znovuzrozeného“ závodu z Českých Budějovic do Prahy – s Michalem Odvárkem. Kromě informací o závodě a vůbec o celé myšlence tuto akci uspořádat se na závěr dozvíte pár informací z testovací jízdy organizátorů. A nezapomeňte, start už 8. srpna!