Rubrika: "Offroad"

Video z odjezdu na cestu kolem světa na Jawách po 50. rovnoběžce

04. 05. 2014; Autor: Rodeista Rubrika: Offroad, Video

Vzhledem k tomu, že tahle akce má svůj vlastní web, nebudu se tu nijak extra rozepisovat. V sobotu 3. 5. Radek, Honza a Zajíc vyrazili na Jawách 350 směrem na východ a tady je pár záběrů z jejich odjezdu z Prahy od loděnice SK Zlíchov.

Na Jawách po 50. rovnoběžce kolem světa – video a nový H2Oweb!

14. 04. 2014; Autor: Rodeista Rubrika: Offroad, Video

Honza, Radek, Zajíc a Zuzka se chystají na výlet. Vyrazí směrem na Brno a asi za půl roku se vrátí od Plzně. Mrkněte na video, kde prozrazují víc o svých plánech nebo jejich sledování sledujte online. Vyrážejí už 3. 5.!

Kazachstán v sedle motorky

10. 04. 2012; Autor: Ofrouďák Rubrika: Offroad

Myšlenka vyrazit do Kazachstánu vznikla po silvestrovském večírku, kde jsme se Zajícem dohadovali, kam v létě pojedeme. Nakonec jsme vyrazili téměř současně, i když každý jiným směrem a jiným dopravním prostředkem. Naším cílem bylo Aralské jezero a ruský kosmodrom Bajkonur.

Kazachstán 2011 – Přípravy, aneb jak se to nemá dělat…

01. 08. 2011; 7 ; Autor: Ofrouďák Rubrika: Offroad

Věděli jsme, že někam chceme jet, ale nevěděli jsme kam. Věděli jsme směr – určitě východ, protože západ je moc civilizovaný, je tam moc lidí a omezení. První z méně navštěvovaných států, kde zrovna neřeší silou různé politické problémy, byl Kazachstán. Honzu zaujal Aral a já bych chtěla aspoň z dálky vidět Bajkonur.

Kayak/offroad Albánie 2011 – jak bylo?

01. 06. 2011; 1 ; Autor: Ofrouďák Rubrika: Offroad, Voda

Když před většinou lidí řeknu, že jedu do Albánie, část z nich neví, kde to je, část si myslí, že je to zaostalý národ s velkou kriminalitou… Asi je to i pro nás vodáky a cestovatele lepší, protože z toho není turistická atrakce. Už před dvěma lety, když jsem Albánii projížděl na motorce, jsem si říkal: „Sem musím i na vodu!“.

Pokus o offroad po stopách zélandských zlatokopů

15. 03. 2010; Autor: Rubrika: Nový Zéland, Offroad, Ostatní

Dny ubíhaly dál a my dál škubali ty oranžový bobule. Až se zase jednou poštěstilo dostat volno i když nebylo hnusný počasí. Tak jsme se rozhodli zkusit vyrazit naší čtyřkolkou na jednu čtyřkolovou trasu po stopách zlatokopů, z města Arrowtown do zbytků zlatokopeckého městečka Macetownu.

Nový Offroad web, letošní Aro show a offroad festival

05. 11. 2009; Autor: Ofrouďák Rubrika: Offroad

“… Hned druhá soutež je “Slepec”. Mám na hlavě pytel a Zuzka mě musí navigovat ve složitým terénu, aby jsme projeli vytyčenou trať. Je to divný pocit, když nic nevidíte, auto je v náklonu a každou chvíli čekáte, že se převrátíte…”