JIŽNĚ OD KILIMANŽÁRA
SMS z 15.12.2009

Hlavní skupina dnes v 8 hodin ráno po sjezdu Sani passu opustila Lesotho a na cestě Afrikou překročila poslední hranice. Během uplynulých 4 dní jsme projeli značnou část Lesotha autem a na koních v okolí Semonkongu a nejvyšší hory jižně od Kilimandzara – Thabany Ntleyany, na kterou jsme se tentokrát nedostali kvůli počasí. Lesotho nám mlhou, deštěm, bouřkami a 6°C ukazuje, že i taková může být Afrika. Nyní směr Střelkový mys.


EXKLUZIVNĚ PRO OC Z JAR
SMS z 18.12.2009

Podstatu své existence završila TransafriKEENa setkáním obou skupin na nejjižnějším bodě kontinentu 16.12.2009 v 8:30 a následným potloukáním po západním Kapsku a oblasti Mysu Dobré naděje. Hybridlife podstatu expedice završil ranní výstup na Stolovou horu (zamračeno) a dílčí večerní výstup na působivou horu Lví hlava (mlha, tma a déšť).

Sedíme na letišti v Cape Townu. Tím končí aktivní spojení s Afrikou, končí i celá expedice a my se těšíme domů. Další zprávy, informace a postřehy již v důstojnější formě na webu Vector IV. po základním zpracování nasbíraného materiálu.


-STK-

Další fotky z výpravy jsou k vidění zde.

Expedici podporují firmy:

KEEN Coleman Campingaz

Gumotex Kutlici Devold

Povoda Pujcovna-lodi
Víc info o akci se dozvíte na webu http://outdoor-club.cz/vector4

Akce patří do rubriky “podporujeme“.Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také