U příležitosti dne otevřených dveří Beach klubu Ládví, provozovatele areálu pro plážový volejbal, se koná v jeho prostorách:

MS VE STŘIŽBĚ 2012 – WORLD CHAMPIONSHIP CUTTING

Kdo je nejlepší v tomto sportu, v této zábavě nejen doma a v partě, ale na celém světě ? To zjistíme 18.května v Praze. Losujeme, střiháme o ledacos a přitom si ani neuvědomujeme, jaký náročný sportovní výkon podáváme. V málokterém sportu potřebujeme skloubit tak velkou dávku psychické odolnosti, fyzické připravenosti, dokonalého taktického plánu jako v KRÁLOVSKÉ STŘIŽBĚ. Dodnes se divíme, že tento sport, jehož popularita stoupá na všech kontinentech nebyl ještě zařazen do programu olympijských her. To však chceme změnit a i proto je tady MS ve STŘIŽBĚ.

Kouzlo rozhodnutí, které musíme učinit ve zlomku tisíciny sekundy, se zapojením správné svalové skupiny, pod obrovským psychickým tlakem okouzlilo tisíce fanoušků bez rozdílu pohlaví a věku. Tento sport nezná hranice, může ho provozovat prakticky kdokoliv a každý má šanci na úspěch. Někdo možná o něco větší zásluhou zkušeností, tvrdého tréninku a někdo možná menší.

ALE VYHRÁT MŮŽE KAŽDÝ, I TY SE MŮŽEŠ STÁT MISTREM SVĚTA!!! SVĚTOVÝ TITUL NEBYL JEŠTĚ NIKDY TAK BLÍZKO!!! POJĎ TO ZKUSIT, VÍTĚZ ZÍSKÁ PRÉMII 10.000 Kč!!!

Na webu akce vřele doporučuju nastudovat taktiky takzvaných „Mistrů střihu“, kteří budou o titul také bojovat (namátkou Robin Kaleta, Tomáš Kraus, Michal Novotný, Michal Šlesingr, Jiří Rejman…). Ledasco se tam můžete přiučit či se nechat mistry inspirovat! A někteří dokonce prozradili i své slabiny! Čtěte zde.

Aby bylo vše jasné, přidkládám ještě pořadateli dané definice a vysvětlení jednotlivých hracích prvků:

Kámen -Tvorstva král. Císař pán. Funguje, i když prohrává. Troufne si na něj a vytasí ho pouze opravdový samec.

Nůžky – Nůžky. Symbol ženství. Troufnou si na metrosexuála, Kameni Tvrďáku se však nepostaví.

Papír – Papír je první volbou hubených, laskavých metrosexuálů. Funguje, dokud není metrosexuál prozrazen.

Přesné znění pravidel a další informace najdete na webu Mistrovství světa ve střižbě. Registrace závodníků otevřena pouze do 10.5.!!

www.strizba.cz


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , ,