Takže web i s upraveným Bebas Neue fontem s přidanými českými znaky můžete vidět na foto-tom.cz – celé menu vlevo je právě tímto fontem a když najedete myšítkem na „Foto“ a pak na další podkategorie, vyběhnou tam i slova s funkční diakritikou.

1) Kompletní počeštěnou sadu fontu Bebas Neue Regular pro použití na webu můžete stáhnout zde. A jak to dostat na web? Pokud už máte web, kde Bebas Neue je použitý, stačí najít soubory fontu na ftp a nahradit je těmito novými – bez .css, ten tam není třeba (doporučuji ale raději ty původní zálohovat).

2) Pokud na webu máte font jiný a chcete ho změnit na Bebas Neue, je potřeba ho přidat do stylů webu. Co a jak zapsat poradí právě ten soubor .css. Pokud si se styly nevíte rady a nikdy jste je neupravovali, tak doporučuji si o tom nejdříve raději něco počíst. Na to tu bohužel nemám čas ani prostor, abych popsal co a jak, pokud vám .css soubor dostatečně nenapoví.

Podrobněji popsané, jak si vlastní font upravit a přidat do něj české znaky – diakritiku je zde v návodu. Pokud nemáte čas nad tím bádat a pátrat, nabízím tam i možnost si úpravu objednat.

A na závěr drobná reklama – tvorba webových stránek a úpravy fontů, foto a video produkční službynatáčení reklamních videí, produktových a image klipůzvučení koncertů či konferencí, překladatelské služby, nafocení fotografií pro Váš web atd, nafocení akcefotoobrazy do bytu i kanceláře. Více informací  na www.production.h2omaniaks.com (případně foto-reference na www.foto-tom.cz)


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , ,