Letos i Humpova objednávka počasí celkem vyšla, ráno sice byla mlha ale na vyhlašování vítězů i mlha ustoupila :-) Vzhledem k tomu, že letos fotky ze samotné tratě nemám, můžete kouknout na loňské (koho zajímá, kudy kam se běží a šplhá). Ono vlastně i ten text je celkem aktuální, jak ho tak čtu, akorát výsledky jsou jiný ;-) No, a jaká je trať? Když jsem lákal kamarády, aby přišli, říkal jsem, že je to podobný Kunratický. Akorát že tam nejsou brody, kopec je o fous menší, ale zato se běží rovnou třikrát (v mužské kategorii, další kategorie mají různé další varianty)


Právě tímto závodem jsme také zahájili naší předvánoční akci ve spolupráci s firmou Hannah“Hannah o pětinu levněji”. Víc informací o akci pod odkazem.. Ale zpátky k běhu, bohužel (bohudík?) jsem si před psaním přečetl tu mou loňskou reportáž, takže letos už nic ftipnýho nesplodim :-) Ale ještě jednu fotku tu pro vás mám, vítězky a vítěz kategorie “atletický adepti”. Čímž gratuluju jak jim, tak i všem ostatním umístěným. A gratuluju dokonce i těm neumístěným, gratuluju všem, co přežili.


Kompletní výsledky jsou na webu pořadatelského oddílu – SK Zlíchov. Tak zase za rok AHOOJ! A nebo příští neděli na Kunratický…

Foto: Rodeista


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také