No, co se dá dělat, jsme přihlášený, máme už i zaplaceno…tak šup ven z peřin.

Fotogalerie/Fotogallery je tady pod tím wodkazem! Wotevře se do novýho wokna.

Jojo, jak je v nadpise, na Velkou Kunratickou. Se mi to minulý týden na našem běhu zalíbilo ;-) Když už jsem u vysvětlování toho nadpisu, pokud to snad čte někdo z běžců, asi netuší, proč “běh smrtí”. Neni to kvuli náročnosti terénu, ale kvůli těmhle dvěma smrtím (doporučuju shlédnout video, budete mít jasno)

74. Velká kunratická 2007


Nikdy jsem Kunratickou neběžel, jen jsem slýchal něco o brutálnim kopci na Hrádek, o brodech, o bahně a o spoustách lidí…Letos poprvé. Poprvé jsem měl možnost všechno zažít na vlastní kůži. A řeknu vám, je to přesně tak. Spousta lidí se sešla (něco kolem 2500 závodníků)

74. Velká kunratická 2007


Brody tu jsou taky. A to na mužské trati (3100m) jsou rovnou tři, na ženské (1330m), juniorské (1900m) a dalších dva. Dřív se prej daly přeskakovat. Teď bylo fakt hodně vody…i když, přeskočit se to taky dalo, jak je vidět. Víc pokusů jsme ale neviděli..

74. Velká kunratická 2007


Bahno? Asi neni třeba komentář, bylo tam! A bylo ho dost.

74. Velká kunratická 2007


Tohle je osvěžovna před slibovaným pověstným kopcem na hrádek. Ptáte se, jestli je fakt tak prudkej? Jestli se tam fakt leze po laně? A jestli s bahnem je to jako po zledovatělý sjezdovce? Věřte tomu, je to tak! Akorát je bahno trochu měkčí než led…

74. Velká kunratická 2007


A když už běžíte tady, znamená to, že máte vše za sebou. Ještě pár metrů a je konec, můžete padnout, umřít, nebo klidně běžet dál. Každopádně nesmíte zapomenout odevzdat čip co jste měli přidělanej na kotníku.

74. Velká kunratická 2007


Výběr námi nafocených 50ti nejlepších fotek z různých míst tratě, různých lidí a různých já nevim čeho ještě najdete tady ve Fotogalerii/Fotogallery

Všem organizátorum díky za supr akci a možnost nafotit pár bezva snímků ;-) a taky se trochu proběhnout. Komplet výsledky jsou na webu pořadatele, naše pak ještě o chlup níž. Tady na závěr dvě fotky těch, co fotili- Terka a Tom, Blup a Rodeista:

Doběhla za tým H2Omaniaks na skvělém 61 místě z celkových 267 žen, nebo také 13. z 20ti juniorek

74. Velká kunratická 2007


Doběhl za tým H2Omaniaks na 601. místě z celkových 1504 mužů, nebo také 185. z 305 mužů do 29ti let.

74. Velká kunratická 2007


Na konec bych ještě měl děkovat firmě Železný coby sponzorovi a výrobci plastových kanoí a kajaků, ale tohle s loděma moc nesouviselo, takže nic.

Foto: Rodeista a Blup


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také