Jak že to s těmi Objektivy o Novém Zélandu tedy bylo? Mno, původní plán byl, že budou 4 reportáže, odvysílané ve 4 po sobě jdoucích dílech (tedy 4 neděle, na podzim 2009). To ale nějak nevyšlo, 4 pětiminutové reportáže se spojily do dvou desetiminutových. První se dočkala odvysílání záhy. Druhá na odvysílání čekala celé dva roky :-) Ale nemůžeme si stěžovat, odměnou za čekání nám byl zcela první díl Objektivu speciál, pouze na jedno téma. A tento první byl právě na téma našeho cestování po NZ.

Kdo jste ho nestihli ve vysílání České televize (spolu s reprízami běžel celkem 4krát), můžete kouknout na záznam v archivu ČT. Produkce: H2Omaniaks production, kamera, režie: Tomáš Mähring, Vladimíř „Břeh“ Fořt, Martin Humpolec, střih: Tomáš Mähring, text komentáře: Vladimír „Břeh“ Fořt, hudba a namluvení komentáře: ČT.

A koho by to tak zaujalo, že by rád i naše DVD s filmem Nový Zéland očima kajakářů (30 minut dokument a 15x 6,5min reportáž z jednotlivých částí našeho cestování, natáčení a blbnutí na NZ, včetně typů, kde se zastavit a co zajímavého vidět + 2 bonusové reportáže o studiu aj na Zélandě a o tryskových člunech Jet Boat. V závěru každé z 15ti videoreportáží se i zasmějete), do konce srpna máte jedinečnou příležitost DVD koupit místo za původních 200kč pouze za polovičku. Tedy za 100kč. Krom samotného filmu a jednotlivých reportáží získáte zdarma ještě dobrý pocit, že jste podpořili naší činnost a naše snažení. Popřípadě i třeba naší další cestu, následný film a následné DVD ;-)

100kč v případě osobního převzetí po domluvě

100kč + 25kč poštovné v případě poslání poštou (platba předem na paypal, na účet…)

100kč + 70kč poštovné v případě poslání poštou a platbou dobírkou

V případě zájmu pište prosím na humpa zavináč h2omaniaks tečka com

Trailer filmu Nový Zéland očima kajakářů

Nový Zéland očima kajakářů je náš první velký projekt a dokument, jehož myšlenka je podstatně hlubší, než „pouhý“ kajakový film, vyzkoušíme si při našem putování snad všechny adrenalinové aktivity, které na Zélandu jde nalézt, podíváme se na hory i na pláže, na zvířata i na sopky.. Při akci i při zpracovávání výstupů jsme si užili hromadu srandy, ale zároveň nám to celé dalo neskutečně moc zkušeností, znalostí, rad a porad…, v podstatě právě díky této akci se rozeběhla dnes již hezky fungující (klep klep klep) H2Omaniaks production.

Na závěr snad ještě můžu prozradit, že do budoucna se můžete v Objektivu těšit na naše reportáže o Norsku, Tasmánii a Albánii. A samozřejmě i na další, ale na ty zatím nemáme natočený matroš, co tak vím :-)

PS: Více infa o našem natáčení, cestování, ale i pracování  na Novém Zélandě najdete zatím stále na webu zeland.h2omaniaks.com. Případně zde v rubrice Cestování -> Nový Zéland.

PS2: A kdo byste to chtěli vidět live ve vysílání, tak ještě bude jedna repríza – 14.8. v 7:05 na ČT24 ;-)

PS3: Nezapomínejte, že s námi stále můžete soutěžit o skvělý benzínový vařič Coleman Featherstove! ZDE.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , ,