Nejdříve proběhl křest DVD, kde se kmotry stali angličan Lee Barfield a češka Alice Lamb, právě tito dva propůjčili své hlasy ptáku Kiwi, který celým filmem provádí a vypráví (film je namluven česky i anglicky).


Následovalo poděkování sponzorům a partnerům, bez kterých by takový projekt nemohl vzniknout…


…a samotná projekce filmu.


Po filmu přišla očekávaná tombola s cenami od sponzorů (sluneční brýle, trika, stan, batohy, dárkové certifikáty, naše DVD, CD kapel a další), kde jsme vylosovaným zhruba 50 lidem udělali radost nějakou z cen a již nic nebránilo kapelám Flattus, Free Fall a MHD, aby rozjeli večírek a párty, trvající až do půlnoci.


Snad jen škoda, že celkem hodně lidí odešlo poměrně brzy a na koncerty už nás tam nebylo tolik. Všechny, kterým se nehodilo promítání v Praze, nebo ve všední den, budeme film promítat při večerním programu na mistrovství ČR v extrémním závodě štafet – Extreme cupu 20.6. na Malé Skále. Kdybyste někdo měli zájem uspořádat promítání i někde jinde, budeme rádi, když nám dáte vědět. Cestu s filmem po ČR zatím chystáme, v plánu je také projekce ve školách – tímto bych chtěl tedy oslovit i školy, které by měly zájem o projekci s povídáním o této zemi a o naší cestě, budeme rádi, když se nám ozvete, obratem zašleme víc infa a probereme podrobnosti.


A co nás čeká dále? Čtyřdílný seriál v pořadu ČT Objektiv se přesunul na září, protože jsme nestíhali zpracování. Jednáme i o odvysílání celého filmu jak na ČT, tak i případně jiných televizí. Samozřejmě bude film k vidění i na outdoorových a vodáckých festivalech, o čemž budeme průběžně informovat na webu projektu. Od začátku července bude DVD také ke koupi tamtéž a ve vybraných obchodech. Případně pokud si do začátku července objednáte předplatné časopisu Hydromagazín, dostanete film do schránky spolu s letním číslem tohoto časopisu.


Pomalu se rodí plány a nápady dalšího projektu, filmu a cesty, ale zatím si to necháme pro sebe, naznačit můžeme, že nás láká Asie, Afrika, Austrálie i Amerika :-) Těšíme se na Vás na nějakém z dalších promítání!

Další fotografie nalezenete na webu autora fotohacko.cz

text: Rodeista
foto: Pavel Humpolec
__________

Premiéra v médiích:

10 a 11.6. premiéru propagovalo Studio 6 na ČT1 formou lístků v soutěži a pozvánek od moderátora (v jednání je ještě vysílání záběrů a povídání někoho z nás v pondělí nebo v úterý)

8.-12.6. jste mohli lístky také vyhrát na rádiu Beat v soutěžích. V pondělí a v úterý zde pak vysílali pozvánky a informace o akci.

V týdnu od 1.6. jste se o filmu a premiéře mohli dočíst v časopisu Týden. Nebo také na jejich webu v pravidelně vydávaném seriálu o Zélandu, který píše Břeh.

V aktuálním vydání Hydromagazínu najdete také pozvánku na premiéru a hlavně v příštím čísle všichni předplatitelé dostanou historicky první DVD rozeslané s tímto časopisem.

__________

Bannery blikaly:

Na sportovním serveru ČTK na všech stránkách kromě hlavní v pravé části

Na serveru N-joy.cz na všech stránkách kromě úvodní.

Na serveru xstream.cz v náhodném výběru s dalšími bannery na úvodní straně.

Na firemním webu cestovní kanceláře Smart Travel na úvodní straně.

Na webu fotografa Pavla Humpolce.

__________

Na akci zvaly weby (formou textu nebo traileru):

(v pořadí nehledejte žádnou vědu, prostě podle abecedy)

bandzone.cz – profil kapel Flattus, Free-fall a MHD

blbnemekvalitne.cz

cnawr.cz

filmové premiéry N-joy.cz

free-fall.cz – vystupující kapela

hannah.cz

horydoly.cz – kalendář

hydromagazin.cz – ve sloupečku kapky

joyride.cz

kajakar.cz

kuba-micka.cz

kudyznudy.cz

latestrock.com

martinhumpolec.cz

MHD.iol.cz – vystupující kapela

mountain-adventures.net

na-hory.cz

outdoor-club.cz

raft.cz – v novinkách

sportkamery.cz

sportovninoviny.cz

stream.cz

xstream.cz

zkouknito.cz

zelezny.cz

Pokud jsem si něčeho někde nevšiml, budu rád, když mě upozorníte, obratem to doplním.

__________

Za zapůjčení projektoru, plátna a za postarání se o projekci děkujeme WW8 a Pítrsovi!

__________Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také