Poslední, dosud nezveřejněná stage, je kompletní. Kapely, které si zvolili sami fanoušci na stránkách plingg.com, doplnily již známou českou trojku: Wohnout, Debustrol a Krucipüsk. Nově k nim přibyli i Atari Terror a Shogun Tokugawa. Line-up na Plingg stage je tedy následující:

14:00 – 14:45 KOMUNÁL
15:05 – 15:50 DE LITE
16:10 – 16:55 DESTROYSELF
17:15 – 18:00 PUBLIC RELATIONS
18:30 – 19:30 KRUCIPÜSK
20:00 – 21:00 ATARI TERROR
21:30 – 22:30 WOHNOUT

Metallica


Kromě toho pořadatelé upřesňují opatření v dopravě. V každém případě je všem doporučeno, aby na místo dorazili již během pátečního dne, kdy je vlakové spojení do Milovic nejlepší. Doprava autem, ať už v pátek nebo v sobotu, je z Prahy po dálnici D11, sjezd na Nymburk a dále přes Krchleby a Straky. Z tohoto směru budou dále návštěvníci naváděni tak, aby se bez problémů dostali k areálu na letišti v Milovicích, kde budou moci své auto zaparkovat. Vlaky budou posíleny na trati Lysá nad Labem – Milovice v sobotu od 10:00 do 23:00 a v neděli v opačném směru od 4:00 do 11:00.

V pátek se na všechny hudební nadšence těší DJs, kteří vystoupí v party stanu od 20:00. Stanové městečko bude otevřeno již od 12:00. Nejen Velká thrash metalová čtyřka se pak těší na své historicky první společné vystoupení.

Natěšeni jsou i čeští zástupci

Matěj Homola z kapely Wohnout říká: „Pro nás jedlíky dortů je hraní na Sonisphere festivalu kousnutí si do pořádnýho fláku masa. Nejsme žádní vegetariáni, takže se fakt těšíme.“ A co chystá kapela Debustrol? „Pro návštěvníky festivalu Sonisphere chystáme zahrát průřez celým naším repertoárem. Chybět nebudou samozřejmě písně jak starší, tak i úplně nové z naší poslední desky Rwanda. No a samozřejmě nebude chybět ani sólo na Motorovou pilu … Myslím, že se máte společně s námi na co těšit ! Bude to oslava Metalové muziky a svátek všech Metalových fans nejen v České republice !“ říká za Debustrol Kolinss. Krucipüsk ústy Tomáše Hájíčka stručně dodává: „Chystáme ukrutně nabušený set, stejně jako Metallica nebo Slayer…“

Všechny informace lze nalézt na http://cz.sonispherefestival.net.

Akce patří do rubriky “podporujeme

Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , ,