Praha, 6. ledna 2011 – Všichni fanoušci svižného ska punku by měli zpozornět. Kalifornská parta Reel Big Fish se po několika letech v únoru konečně vrací zpátky do Prahy.

Do podvědomí se zapsala především díky desce Turn The Radio Off, potažmo singlu „Sell out“, který vyšel v roce 1997. Deska navzdory limitovanosti žánru měla mainstreamový potenciál a Reel Big Fish se tak zařadili k velikánům, jakými byli například No Doubt nebo Sublime. V letech 2000 – 2005 si kapela vyzkoušela, jaké to je vydávat na major labelu, který posléze opustila a vrátila s k nezávislému vydavatelství, u kterého zůstala dodnes. Na svém kontě má tahle parta sedm studiových desek a několik stovek koncertů po celém světě.

Reel Big Fish hrají melodický ska punk a nijak zvlášť si nelámou hlavu s texty, které jsou plné vtipů a nadhledu. Naživo je kapela nesmírně zábavná, k čemuž hodně přispívá postava charismatického showmana a zakladatele kapely Aarona Barretta.

Koncert, který se uskuteční 7. února 2011 od 19:30 v Lucerna Music Baru, pořádá agentura HPK spolu s Conspiracy Concerts. Lístky jsou k dostání v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 365,- Kč  (330,- Kč v LMB) a za 400,- Kč na místě.

Reel Big Fish (USA) + host, 7. února 2011, Praha, Lucerna Music Bar

Ukázky hudby a další info: http://www.myspace.com/reelbigfish

http://www.mightysounds.cz/

http://www.conspiracy.cz/

Text a foto: tisková zpráva HPK-productions s.r.o.

Akce patří do rubriky podporujeme, kde k ní také najdete plakát.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: ,