… v Tatranské Lomnici v rámci festivalu Horalfest 2012. Ale zpět do ČR. Mapa a další info o filmovém klubu, kde se bude pražská premiéra konat je zde.

Bude se jezdit...

Bude se jezdit...

Akce začíná v 19:30 a v průběhu večera je kromě samotného křtu DVD a projekce téměř padesátiminutového filmu v plánu také losování věcných cen od sponzorů projektu a vylosování výherce poukázky na ubytování a permice ve středisku Weissee z těch, kteří do 22.11. objednají speciální značkovou TELEmarkovou mikinu z webu projektu www.telefilm.h2omaniaks.com. Kromě mikin jsou v nabídce také trička s TELEmarkovým potiskem, jejich koupí se ale do slosování nedostanete. Ať už k mikině nebo k tričku ale dostanete TELEfilm na DVD (kdo objedná ještě dnes – tedy 13.11. a dorazí na premiéru, budeme tam pro něj ty věci mít k předání, pozdější objednávky budou hotové až po premiéře)

Vstupné je zdarma, soutěžní lístky do tomboly budou za symbolickou cenu v prodeji u vstupu do kinosálu. Program ve filmovém klubu skončí ve 22:00. Počet míst k sezení je omezený, takže doporučujeme dorazit včas :-) O dalších plánovaných projekcích po českých horách budeme informovat na webu projektu i na facebook.com/telefilm2012.

A možná dorazí i Skřítek Chlebovník!

...bude se lítat...

...bude se poletovat i popadávat...

S myšlenkou a scénářem TELEfilmu přišel Michael Turek mladší, který je podepsaný i pod režií. Natáčení probíhalo na svazích v ČR v Krušných horách a v Alpách v Rakousku, především ve středisku Weissee. Na záběrech uvidíte jezdit kromě výše zmíněného Michaela, Kamila Dostála, který má za sebou více jak dvacet startů ve světovém poháru v telemarku, Michala Alexu, Radima Nevrlého, Aničku Kašparovou a Štěpána Pobudu. Pod produkcí je podepsána H2Omaniaks production, kameru, střih a částečně také režii má na svědomí Tomáš Mähring a s grafickou úpravou nám pomáhá Igor Faltus.

Celý projekt TELEfilm mohl vzniknout díky podpoře firem Scarpa (generální partner TELEfilmu, italský výrobce nejen telemarkových bot, www.scarpa.cz), Hannah (český výrobce outdoorového oblečení, právě díky Hannahu mají všichni jezdci ve filmu na sobě slušivé hadříky), Lusti (český výrobce špičkových lyží), Alpsport (outdoorové prodejny, distributor a prodejce značky Scarpa), Sonim (americký výrobce „nejodolnějších telefonů světa“) a Sportkamery.cz (distributor a prodejce speciálních kamer na helmu). Nejen další partnery filmu, ale i popis členů TELEtýmu a více informací o celém projektu najdete na výše zmíněném webu projektu.

...a bude se povídat, vyprávět a vtipkovat

...a bude se povídat, vyprávět a vtipkovat

Plakát projektu TELEfilm

Plakát projektu TELEfilm

Text a foto: Váš TELEteam


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , , , , , , , , , ,