…čímž se festival JoyRide svou velikostí řadí mezi největší sportovně hudební festivaly na světě.

Organizátoři letos přichystali několik novinek. Stejně jako loni se poprvé na scéně festivalu objevila stuntridingová show Pepy Sršně, i letos nabídne JoyRide několik novinek, které budou stát zato. Jednou z nich bude například ostrá freeridová bike Simpleshow Richarda Gasperottiho.

Letos čeká na návštěvníky 12 koncertů. Na třech stagích se postupně představí například PSH, Clou, Skyline, Status Praesents a další. Letošní festival JoyRide bude navíc obsahovat 9 contestů o celkové prize money 400 000 korun!

Jako v minulých letech se můžou návštěvníci těšit na Freestyle motocross, freestyle BMX, wakeboarding, biketrial, obrovský mezinárodní breakdance battle, jet ski freestyle exhibici, paintballový turnaj a na další sporty.

Brány festivalu se otevřou v pátek 3. září v 15:00 na Císařské louce a definitivně se uzavřou sobotní půlnocí. Přesný program festivalu najdete na stránkách www.joyride.cz.

Partneři festivalu: Magistrát Hlavního Města Prahy, Městská část Praha 4, Městská Část Praha 5, PRE, G2, Povodí Vltavy, Pražské Služby, Navy Centrum, Peri, Datart, Pražská Vodka, Jägermaister

Mediální partneři: Prima Cool, Evropa 2, Freeride.cz, prochlapa.cz, partyplanet.cz, libimseti.cz, gamepark.cz, mtbs.cz, skaterock.cz, adrex.cz, horydoly.cz, bedna.tv, lovebmx.cz, snow.cz, beast.cz, studentpoint.cz, fmx.cz, tbb‐bike.cz, bboy.cz, centrumtance.cz, bbarak.cz, mujtanec.cz, rock.cz

Plakát akce najdete v „Podporujeme


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: ,