Tak hezky popořadě, nejdřív zahrála česká předkapela Seven, kde pár písniček zazpíval i Arakainí Honza Toužimský.Pak přišli znovuzrození Kreyson. Nebo možná spíš znovu vzkříšení. Každopádně, kdo tuhle českou kapelku znáte, a vlastně i vy, kdo ji neznáte, pokud začnou dál tvořit a pokračovat v tom, co kdysi rozjeli, máme se na co těšit!Fotogalerie Kreyson/Fotogallery Kreyson je tady pod tím odkazem. Otevře se do nového okna.

Tohle dole už není Kreyson…Jako zlatý hřeb večera nastoupila Německá Doro Pesch se svou kapelou (doporučuju navštívit její promáklý web: www.doropesch.com)Vlastně abych řekl vše- nejdřív si zazpívala spolu s Kreysonem. Až poté rozjela vlastní koncert. A řeknu vám, tahle dámička to umí sakra rozjet.

Fotogalerie Doro Pesch/Fotogallery Doro Pesch je tady pod tím odkazem. Otevře se do nového okna.Tak doufám, že se vám fotky budou líbit, myslím, že atmosféru koncertu vystihují přesně. Pokud by někoho zajímala jejich muzika, na obou oficiálních webech najdete ukázky (u Kreysonu tahejte z alba Zákon džungle – to je Kreysonská klasika, alespoň dle mého názoru)

Ahoj třeba na nějakym jejich dalším koncertě!

Foto: Rodeista, Blup

Jakékoli kopírování zveřejněných fotografií bez souhlasu autora je zakázáno. Pokud by někdo o nějakou měl zájem, napište a určitě se dohodneme mail_rodeista

You can not copy any pictures from this page without the author´s agreement. If you want any picture, write me to mail_rodeista


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také