Kdy a kde?

V pondělí 11.4.2011 v 19:00 v loděnici SK Zlíchov v Praze (na Lihovaru, Strakonická 1143/2b, Praha 5)

Proč?

1) Premiéra a křest filmu „Práce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa

2) Pohodové setkání guidů a všech přátel raftingu na Sjoe20. výročí fungování české raftové základny v Norsku

Koho?

Všechny kamarády a kamarádky, kamarády a kamarádky kamarádů a kamarádek, fanynky, čtenáře, cestovatele, průvodce, guidy, raftery a další individua nám blízká …zvláštní pozvání dostali všichni raft guidi, partneři a lidé, kteří měli nebo mají co do činění s raftingem v Norsku v průběhu jeho dvacetiletého fungování. Nepatříte mezi výše jmenované a stejně byste rádi přišli, protože vás zajímá rafting, Norsko nebo jen pohodový večer u kytárek? Přijďte taky!

Program:

Plakátek k filmu Práce snů

Plakátek k filmu Práce snů

19:05 začátek, pro všechny včas příchozí welcome drink (RedBull nebo RedBull Cola s vodkou nebo bez nebo naše tajná zájezdová specialita RumBull), drobné občerstvení (Beef Jerky – tradiční americké masové plátky vyráběné z výběrového brazilského hovězího masa podle starého receptu z divokého západu – různé příchutě).

20:05 Uvítání a pár slov na úvod, křest DVD.

20:15 Projekce „Práce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa“.

20:45 Možná bude i překvapení :-) Následuje volná zábava, pokec, kytárky – máte-li nějakej hudební nástroj, určitě ho vemte sebou!

??:05 Konec

Od 19:06 až do ??:06 budou ke koupi steaky a klobásky na grilu, pivko (lahváče), limo (kelímkáče) a chipsy (pytlíkáče). Kvůli odhadu množství steaků, klobásek a welcome drinků by nám moc pomohlo, když svou účast potvrdíte na facebooku, zde v diskuzi nebo mailem na info zavináč h2omaniaks.com.

Vstupné: povinné dobrovolné :-)

Stručně o filmu

V tomto krátkém filmu se vypravíme do Skandinávie, konkrétně do země vodopádů a trolů, do země věčného slunce, do Norska. Již mnoho let tu na řece Sjoa funguje česká raftová základna. Jaké to je být raftguidem a vozit lidi? Co to obnáší a jací to dělají lidé? Jak se zde před 20ti lety začínalo? Možná se dozvíte i něco navíc, možná i něco, co jste vědět nechtěli ;-) Filmek o práci snů, kde hlavní náplní je bavit ostatní, smát se a pádlovat na divoké vodě.

Těší se na Vás H2Omaniaks a Smart travel team!

PS: Možno v loděnici i přespat, kdo byste měli zájem, dejte nám prosím taky vědět pokud možno předem (i když chápu, že ne vždy je přespání plánované předem ;-) ) Každopádně je potřeba si pro tento případ vzít vlastní spacák.


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , ,