Joyride 2011 - plakát

Joyride 2011 - plakát

První z nich bude Jetski Prague Open. Vůbec poprvé se v České republice pojede finále Evropského poháru závodu vodních skútrů. Návštěvníci JoyRide 2011 tak uvidí naprostou evropskou špičku tohoto, v Česku nepříliš provozovaného, sportu. „Přijede 50 jezdců z celé Evropy, včetně těch opravdu nejlepších. Tolik zahraničních jezdců v České repulice nikdy nebylo, bude to nejlepší závod letošního roku,“ říká dvojnásobný mistr Evropy ve freestyle JetSki Václav „Iceman“ Žáček.

Další novinkou festivalu pak bude Bouldering. Tato lezecká disciplína prožívá v posledních letech velký rozvoj a tak nebude na JoyRidu chybět. Premiéru si odbude hned v podobě Mistrovství České republiky.

Stejně jako v předchozích letech se návštěvníci mohou těšit na bikeové disciplýny. Je připraven freestyle BMX contest, na němž přislíbili účast například Michael Beran nebo Ondra Šléz. Opět proběhne i biketrialový závod pod vedením několikanásobného mistra světa Pepy Dresslera a samozřejmě nebude chybět tradiční vrchol festivalu, kterým bývá každoročně freestyle motocross.

Joyride 2011 - breakdance

Joyride 2011 - breakdance

Milovníky tanečních disciplín určitě potěší, že se letos opět rozroste breakdance battle, na kterém se očekává účast několika desítek crew z celé Evropy.

Celý festival pak bude tradičně zakončen koncerty. Letošní JoyRide vyvrcholí vystoupením Eddie Stoilow a PSH.

Joyride 2011 koncerty - PSH

Joyride 2011 koncerty - PSH

Další informace naleznete na www.joyride.cz. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Text a foto: pořadatel


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: , , , ,