Zde kopíruji text pořadatelů:

„Vážení a milí, přátelé kamarádi,

Zveme vás poosmé do Ostravy na cestovatelský & hudební festival Jarní ozvěny. Uskuteční se v sobotu 22.3.2014 v ostravském DK K-Trio. Hlavním hostem festiválku, který máme vždy zaměřen docela vodácky, bude opravdový borec – 80-letý profesor Otakar Štěrba, legenda čs.expedičního vodáctví (spolukonstruktér pověstné Matyldy), horolezec, ekolog a světový odborník na říční krajinu. Po roce 1992 uskutečnil naprosto unikátní a neuvěřitelný projekt obeplutí světa po řekách.

Také film Statisticky průměrný vodák z roku 1982 není často k vidění. Další vodácky zaměřené přednášky budou: Cesta na Jenisej, Plavariť němóžno!, o splouvání Krupy a Kaňonem Morači bez manželek…

Velkou specialitou budou stereoskopické (3D) projekce z Himalájí (Matěj Boháč) a nejkrásnějších jeskyní světa (Marek Audy a Richard Bouda). Po skončení projekcí vystoupí trampfolkové skupiny Tempo di vlak a Rolničky, o přestávkách bude hrát Mr. Stickman na unikátní Chapmanův stick.

Aby se nesedělo jen v sále, v neděli po sejšnu se pojede Odra z Ostravy do Bohumína. Podrobný program a všechny informace najdete na www.folkvostravě.cz

Ahoj Zajac“

Já jen ještě dodám, že součástí programu je také projekce naší Norské Práce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa.

Pokud byste chtěli pozvat své kamarády na akci raději facebookem než posláním odkazu na tento článek nebo na web pořadatelů, můžete tak učinit na stránce události zde.

PS: Díky Zajacovi, že se ozval! ;-) (jo, to je třetí Zajíc/Zajac)


Líbil se Vám příspěvek? Nebojte se kliknout níž ;o)Přečtěte si také

Tags: