Category: "Tests & review"

(Czech) Odolný a vodotěsný chytrý bagrfoun – CAT B15 a CAT B15Q

22. 10. 2013; 11 ; Author: Rodeista Category: Tests & review

(Czech) Na jaře letošního roku se objevil na českém trhu nový odolný chytrý telefon s logem známé značky Caterpillar. Ano, něco nehraje, značku CAT známe především z bagrů a podobné techniky. Nicméně logo Caterpillaru můžeme vidět i na mobilu. Jak si telefon CAT B15 vede po 5ti měsících používání a testování?

New waterproof headcamera Drift HD Ghost

07. 11. 2012; Author: Externí Category: Sec(k)ret bulvár, Tests & review

New waterproof headcamera Drift HD Ghost – first official info. Drift Innovation, the award-winning action sports technology company specializing in the capture and sharing of digital imagery, launched the most feature-rich and intuitive action camera yet – the Drift HD Ghost.

VIO POV.HD – new profi helmet and onboard HD video system

17. 11. 2010; 2 ; Author: Category: Tests & review

New waterproof and heavy duty head camera with full HD resolution. The biggest full HD CMOS chip on market (= low noise, size 1/2.7”), the most wide lens with full HD resolution 1080p – 142° and very nice frame rate 60fps with resolution 720p – for perfect action slow-motions.

(Czech) Nejodolnější mobil světa? Sonim XP1 a mladší nadupanější XP3 enduro

29. 01. 2010; Author: Category: Ostatní, Tests & review

(Czech) Není to příliš dlouho, co se i u nás na trhu s mobilními telefony objevila nová značka Sonim. Specializuje se na extrémně odolné, nerozbitné a vodotěsné telefony, na které zároveň poskytuje naprosto unikátní typ záruky – bezdpodmínečnou tříletou záruční dobu. Dnes vám představíme model Sonim XP3 a XP1.

(Czech) Vodotěsná kamera na helmu GoPro Helmet Hero Wide v Norsku 2009

01. 08. 2009; 2 ; Author: Category: Movies, Norway, Tests & review

(Czech) Konečně se opět hlásíme z Norska s článkem, fotkama a prvním videjkem a taky s krátkou recenzí další vodotěsné kamery a foťáčku na helmu. Zatim moc nebyl čas, buď jsme raftovali, nebo nefungovalo připojení k internetu nebo kajakujem :-)

(Czech) Vodotěsná kamera na helmu VIO POV.1 – recenze

18. 11. 2008; Author: Category: Movies, Tests & review

(Czech) Nedávno jsme se opět dostali k testování velmi zajímavé sportovní kamery na helmu – VIO POV.1. Jedná se opět o americký výrobek, tentokrát však profesionální vodotěsná digitální headcamera. Zde najdete její test, popis a recenzi.

(Czech) Vodotěsná videokamera Panasonic SDR-SW20 – test

02. 09. 2008; Author: Category: Movies, Tests & review

(Czech) Možná to trochu zavání reklamkou, ale doufám, že to bude spíš zajímavý typ na věc, která se nám při pádlování celkem osvědčila. Odolává vodě, prachu, sněhu i mrazu a ani pád jí nerozhází (nebo nerozmlátí?). A hlavně při pádlování je vždycky po ruce, protože se nemusíte bát jí vozit ve vestě :-)