Category: "Offroad"

(Czech) Pokus o offroad po stopách zélandských zlatokopů

15. 03. 2010; Author: Category: New Zealand, Offroad, Ostatní

(Czech) Dny ubíhaly dál a my dál škubali ty oranžový bobule. Až se zase jednou poštěstilo dostat volno i když nebylo hnusný počasí. Tak jsme se rozhodli zkusit vyrazit naší čtyřkolkou na jednu čtyřkolovou trasu po stopách zlatokopů, z města Arrowtown do zbytků zlatokopeckého městečka Macetownu.

(Czech) Nový Offroad web, letošní Aro show a offroad festival

05. 11. 2009; Author: Ofrouďák Category: Offroad

(Czech) “… Hned druhá soutež je “Slepec”. Mám na hlavě pytel a Zuzka mě musí navigovat ve složitým terénu, aby jsme projeli vytyčenou trať. Je to divný pocit, když nic nevidíte, auto je v náklonu a každou chvíli čekáte, že se převrátíte…”

(Czech) Albánie na motorkách 2009 – 2.díl

10. 08. 2009; Author: Ofrouďák Category: Offroad

(Czech) Druhý den dojíždíme zpátky do Shokeru. Nakupujeme zásoby a vyrážíme do Komani na trajekt. Ten jezdí mezi přehradami na řece Drin. Spíme v prvním kempu hned pod přehradou. S námi je tam spousta výprav z různých koutů světa. Společně prohlížíme mapy a sdělujem si zkušenosti a místa, kde je to hezký.

(Czech) Albánie na motorkách 2009 – 1.díl

03. 08. 2009; Author: Ofrouďák Category: Offroad

(Czech) Je pondělí 5 hodin ráno a já celej netrpělivej už nasedám na motorku a vyrážim pro Zuzku do Prahy. U Zuzky se moc nezdržíme a vyrážíme na nejnebezpečnejší část naší výpravy, dálnici D1. Přejíždíme dopoledne Český hranice na Slovensko a následně do Maďarska.