Některým z vás již fotky a videa kolující po netu jistě lezou krkem. Vězte, že tomu ještě není konec! Je tu další výběr těch nejlepších momentek.

Jak jste si již přečetli od Břeha na Hydru, ročník 2010 se obzvlášť povedl, a to hlavně díky naším holčičkám. Aby ne, když měly prvotřídní podporu a bleskurychlé lodě. Trať kupodivu nebyla tak nebezpečná jako před dvěma lety na stejné sjezdovce. O to víc ji pořadatelé udělali obtížnější díky dvěma metr hlubokým bazénům. Však se o titul mistra světa bojivalo taktéž po dvou letech!

Slečna paparazzi


Když už jsem u toho srovnávání, před těmi dvěma lety také vyhrál Rakušák Feuerstein. Česká děvčata odolala obrovskému tlaku a Lucka, která letos svou loď bravurně ovládala, sesadila z trůnu místňačku Seidel. Lenka, v pozici černého koně závodního pole, si díky svým zkušenostem z kajakkrosů v Riegráči dojela pro bronz.

Naše medailistky


Tak teď už ty fotky… Jsou rozdělené do dvou galerií, první je zcela věnována naší 15-ti členné výpravě.

Fotogalerie/ Photogallery

(pro správný formát fotek si okno zvětšte na celou obrazovku tlačítkem vpravo dole. Problém se zkreslením v malém formátu řešíme) / Click to extend over the whole screen.

Text: Blup

Foto: Blup, Valley, možná Břeh


Do you like this post?Related posts