Tato sekce je stále ve vývoji – děkujeme za trpělivost a další návštěvy :-)

Více info o našem write essays for money cestování po Zélandu najdete na původní verzi webu o Zélandu

Video 5 let H2Omaniaků

26. 09. 2011; Autor: Rubrika: Norsko, Nový Zéland, Tasmánie, Video, Voda

Už před prázdninama sestříhané video původně jen pro Rock point a Hannah obchody, pohřbené spolu se zemřelým harddiskem a znovuzrozené po záchraně dat, nyní doplněné ještě o záběry z USA od Terky z Colorada z Grand Canyonu a od Matěje z Payette. Krom výše zmíněného také Albánie, Tasmánie…

Rozcestník Nový Zéland

Další nové články

První Objektiv speciál na ČT1: Nový Zéland a H2Omaniaks + akce DVD za 100kč!

09. 08. 2011; Autor: Rubrika: Nový Zéland, Video, Voda

Přátelé, kamarádi a milí čtenáři, po 2 letech jsme se dočkali a do éteru České televize byly vypuštěny naše obě Zélandské reportáže sestříhané pro Objektiv. A k tomu jsme se rozhodli udělat akci na prodej DVD s naším filmem Nový Zéland očima kajakářů, nyní do konce srpna pouze za 100kč!

Práce v mrazáku na rybářské lodi v Nelsonu

09. 06. 2010; 15 ; Autor: Rubrika: Nový Zéland, Ostatní

Co takhle si zkusit práci v mrazáku na rybářské lodi v -20 stupních Celsia? Noční 12-ti hodinová směna slibovala přinejmenším slušnej úlet. Heslo „zážitek nemusí bejt kladnej, stačí když je dostatečně drsnej“ na tenhle jobík sedí přesně. Ale popořadě…

Život v Nelsonu obrazem a slovem ;-)

07. 06. 2010; Autor: Rubrika: Nový Zéland, Ostatní

…po tom, co jsem si uplně „neporozuměl“ s majitelem sadu, kde jsme pracovali s Kubou a Ulčou, jsem se rozhodl pro to, zkusit taky zase „normálnější“ život a práci a přejel jsem z Motueky do Nelsonu.

Z Tasmanského deníčku, 26.2. – návrat na Zéland a vlna tsunami na přivítanou

04. 06. 2010; Autor: Rubrika: Nový Zéland, Ostatní, Tasmánie

Možná už by nadpis neměl být „Z Tasmanského deníčku“, ale nebýt Tasmánie, odnikud bych se nevracel, takže to vlastně s Tasmánií souvisí a patří to k celému tomu vyprávění :-) Takže sbohem Tasmánie. Tedy, snad ne sbohem, ale naviděnou!

Maruia Falls s jednou lopatkou pádla

02. 04. 2010; 1 ; Autor: Grázl Rubrika: Nový Zéland, Voda

Když už na Nový Zéland tak s lodí. A když už s lodí, tak proč si nezkusit sjet něco, o čem už psalo tolik lidí :-) Se Zdendou a Šimpim, kteří mě v pátek vyzvedli u nás na sadu jsme dorazili do Murchisonu něco po desáté a po „debatním“ pivku jsme se uložili ke spánku, který rušily jen otravný mušky Selfišačky.

Archiv všech článků – Film na DVD – Videoprůvodce

Články o Zélandu přehledně best online jobs for college students zařazené na mapě